Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka i Justin załatwią Kajtkowi pracę u Stańskich! To on zastąpi Karolinę

2023-07-11 14:01

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Kajtek (Jakub Dmochowski) wyląduje na bruku, gdy z mieszkania, które wynajmował z kolegami, wyrzuci ich właściciel. Na szczęście, nie zostanie w potrzebie sam, gdyż losem Cieślaka zainteresują się jego przyjaciele. W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Patryk (Konrad Skolimowski) zaoferuje mu dach nad głową, z kolei Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) załatwią mu posadę w hotelu Stańskich. A tym samym wyświadczą Brunowi (Lesław Żurek) sporą przysługę, gdyż szybko znajdą zastępstwo za Karolinę (Marta Dąbrowska), która po seksie z szefem zdecyduje się odejść! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kajtek nowym recepcjonistą w hotelu Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zajmie miejsce Karoliny

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kajtek wróci, ale będzie w tak opłakanym stanie, że Oliwka ledwo co go rozpozna. Wszystko przez to, że Cieślak będzie siedział na ławce przed jej blokiem z podkrążonymi oczami i w brudnej kurtce i będzie przypomniał wrak człowieka. A to dlatego, że kompletnie nie poradzi sobie po odejściu Zbrowskiej i rozstaniem z kochanką Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i wpadnie w poważne kłopoty. W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wyjdzie na jaw, że właściciel mieszkanie, które Kajtek wynajmował ze swoimi kolegami, wyrzucił ich na bruk, przez co chwilowo nie będzie miał, gdzie się podziać. Ale na szczęście, na Cieślaka wpadnie Jezierski, który zlituje się nad jego losem i nie zostawi w potrzebie!

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Patryk zaoferuje Kajtkowi dach nad głową i tym sposobem Cieślak zamieszka wspólnie z Jezierskim i Skotnickim. Ale pomoc Justina na tym się nie skończy, gdyż zastępca Bruna postanowi pomóc mu odbić się od dna, a przy okazji rozwiązać przy tym osobisty problem z nagłym odejściem Karoliny. Zdradzamy, że po seksie ze Stańskim, Różańska złoży Justinowi swoje wypowiedzenie, ale nie zdradzi zastępcy szefa prawdziwych powodów swojego odejścia. Oczywiście, Bruno poprosi swoją prawą rękę, aby spróbowała zatrzymać recepcjonistkę w hotelu, ale to niestety się nie uda! A co więcej nie tylko Skotnickiemu, ale również i Stańskiej, która niespodziewanie zjawi się w hotelu! W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena finalnie przyjmie wypowiedzenie Karoliny, jednak poprosi recepcjonistkę, aby została z nimi do czasu, aż nie znajdą kogoś na jej miejsce. A to stanie się szybciej niż wszyscy mogliby przypuszczać, a rozwiązanie kolejny raz znajdzie właśnie Skotnicki!

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach o problemach Kajtka dowie się również Oliwka, która zmartwi się losem byłego chłopaka już po ich pierwszym spotkaniu. Zbrowska odkryje, że Cieślak wpadł w poważne tarapaty, w wyniku których został nawet bezdomny, ale Skotnicki uspokoi ją, że zamieszkał z nimi. To jednak nie rozwiąże wszystkich kłopotów Kajtka, ale również i na to Justin z Oliwką znajdą rozwiązanie. W następnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej to właśnie oni załatwią Cieślakowi pracę w hotelu Stańskich. A tym samym wyświadczą Bożenie i Brunowi niemałą przysługę, gdyż szybko znajdą godne zastępstwo za Karolinę, gdyż to Kajtek zostanie nowym recepcjonistą w hotelu!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze

Materiał sponsorowany