Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Karolina odejdzie z hotelu Stańskich! Justinowi nie uda się zatrzymać recepcjonistki

2023-07-04 15:31

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina (Marta Dąbrowska) po seksie z Brunem (Lesław Żurek) w jego gabinecie, zdecyduje się odejść z pracy! Różańska nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia i nie będzie w stanie dłużej przebywać w hotelu Stańskich. W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Karolina złoży Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) swoje wypowiedzenie, czym kompletnie zszokuje zastępce Bruna. Oczywiście, Skotnicki zaoferuje swoje wsparcie, ale nie zdoła wpłynąć na decyzję Różańskiej! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Koniec Karoliny w hotelu Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Różańska złoży wypowiedzenie po seksie z Brunem

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia, które dopadną ją po namiętnym seksie z Brunem. Tym bardziej, że tuż po upojnych chwilach recepcjonistka wybiegnie z gabinetu szefa jak poparzona, gdyż tak naprawdę dopiero wtedy dojdzie do niej, że przespała się z mężem Bożeny (Marieta Żukowska). Oczywiście, Stański będzie próbował ją zatrzymać i za wszelką cenę porozmawiać ze swoją kochanką, ale ona będzie bała się zostać z Brunem sam na sam, dlatego będzie unikać go jak ognia. A gdy w końcu uda im się spotkać, to Stański dostanie znak od żony i tym razem to on w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wyleci z hotelu i popędzi do żony, czym jeszcze bardziej dotknie Różańską...

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Bruno skontaktuje się z Karoliną, która oświadczy mu, że nie jest z nim w stanie dłużej współpracować. Co prawda, Różańska nie powie Stańskiemu wprost, że zamierza zrezygnować z pracy, ale po chwili i tak wszystko stanie się jasne!

- Kompletnie sobie z tym nie radzę. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam... Nie zniosę tego dłużej - przyzna Karolina, po czym się rozłączy.

Chwilę później w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Różańska zjawi się w gabinecie Stańskiego, pod którego nieobecność będzie urzędował w nim Skotnicki. To właśnie Justinowi, Karolina złoży swoje wypowiedzenie, czym kompletnie go zszokuje!

- Chciałabym, żebyś przyjął moje wypowiedzenie... Nie mogę tu dłużej pracować. Nie daję rady, odchodzę - zapowie Rożańska.

Oczywiście, Justin w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zacznie wypytywać Karolinę o powody jej nagłego odejścia, ale Różańska nie będzie chciała z nim o tym rozmawiać. A gdy Skotnicki zaoferuje jej swoje wsparcie, to go odepchnie!

- Wiem, że stawiam was w niekomfortowej sytuacji, ale na pewno szybko znajdziecie kogoś na moje miejsce. Chętnych raczej nie będzie brakowało - stwierdzi recepcjonistka.

- Widzę, że jesteś w rozsypce. Może jakoś pomogę... Pogadajmy - zaproponuje Justin.

- Nie chcę z tobą gadać - powie stanowczo.

Jednak Skotnicki w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej tak łatwo się nie podda i nie pozwoli Różańskiej odejść bez powodu! Tyle tylko, że Karolina i tak nic mu nie powie, a na dodatek wyjdzie z jego gabinetu, trzaskając drzwiami i na tym ich rozmowa się skończy, gdyż Justin nie zdoła jej powstrzymać...

- Nie mogę tak po prostu pozwolić ci odejść bez słowa wytłumaczenia. Pracujesz tu na tyle długo, że... - zacznie tłumaczyć Skotnicki, ale Różańska nie pozwoli mu dokończyć - Za długo, o wiele za długo - po czym odwróci się na pięcie i wyjdzie!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze