Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nagły powrót Bożeny zszokuje Karolinę! Nie będzie z nią już Bruna

2023-07-07 10:34

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bożena (Marieta Żukowska) niespodziewanie zjawi się w hotelu, gdy dowie się, że Karolina (Marta Dąbrowska) złożyła wypowiedzenie z pracy. Stańska zażąda, aby Różańska przedstawiła jej prawdziwe powody swojego odejścia, gdyż cała sytuacja wyda jej się naprawdę podejrzana. Tym bardziej, że dopiero co z Warszawy wróci Bruno (Lesław Żurek), a ona nagle postanowi zrezygnować. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nagły powrót Bożeny zaskoczy Karolinę, która nawet nie będzie wiedzieć, jak się bronić, aby nie powiedzieć jej prawdy! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Bożena nie pozwoli Karolinie odejść w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Dowie się o zdradzie Bruna?

Wypowiedzenie Karoliny w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zszokuje nie tylko Justina (Jasper Sołtysiewicz), ale również Stańskich, a już w szczególności Bożenę. O ile Bruno będzie doskonale wiedział, że Różańska zdecydowała się rezygnować z pracy, gdyż nie będzie mogła poradzić sobie z wyrzutami sumienia po ich seksie w jego gabinecie, tak Skotnicki i Stańska będą mogli się jedynie domyślać prawdy. Jeszcze w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bruno poprosi Justina, aby na spokojnie porozmawiał z Karoliną i spróbował ją zatrzymać, ale gdy w odpowiedzi usłyszy, że Skotnicki zrobi wszystko, aby poznać prawdziwy powód odejścia recepcjonistki, to mina mu zrzednie! Tym bardziej, że nie tylko on będzie chciał go odkryć!

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl o nagłym odejściu Karoliny dowie się również Bożena. Stańska będzie zszokowana rezygnacją recepcjonistki tym bardziej, że nastąpi ona tuż po powrocie jej roztargnionego męża z hotelu. Oczywiście, żona Bruna postanowi to wyjaśnić, dlatego bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w Warszawie, czym kompletnie zaskoczy Karolinę! Szczególnie, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena nie spocznie, póki nie dowie się, dlaczego tak naprawdę złożyła swoje wypowiedzenie!

- Dlaczego chcesz nasz zostawić?... Nie zgadzam się, żebyś odeszła - zaatakuje ją na wstępie.

Zachowanie Bożeny w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wprawie Karolinę w niemałe zakłopotanie. Tym bardziej, że recepcjonistka kompletnie nie przygotuje się na jej przyjazd i to w dodatku bez Bruna i w pierwszej chwili nie będzie nawet wiedzieć, jak się bronić. A to dlatego, że będzie mieć wobec Stańskiej ogromne wyrzuty sumienia, ale oczywiście nie powie jej o tym, że przespała się z jej mężem. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Różańska oświadczy szefowej, że chce coś zmienić w swoim życiu, ale Bożena jej w to nie uwierzy! Szczególnie, że nie będzie zgadzał się czas!

- Dlaczego akurat teraz? Tyle przeszłyśmy... Rafał porwał Tadzia, ty wystawiłaś siebie i Dobromira, żeby go złapać. A kiedy wszystko się uspokoiło, to odchodzisz? - wyliczy Bożena.

- Nic się nie uspokoiło. Ja już nie daję rady, a jak nie odejdę, to zwariuję - wybuchnie Karolina, czym nieco uśpi czujność Stańskiej, która zacznie ją pocieszać i przekonywać, aby nie przejmowała się chwilowym kryzysem, gdyż na pewno sobie z nim poradzi. A nawet jeśli nie, to może liczyć na nią, ale po tym, co jej zrobiła, Różańska zda sobie sprawę, że to niemożliwe!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze

Materiał sponsorowany