Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Justin na tropie romansu Bruna! Stański sam go o to poprosi

2023-07-05 10:27

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina (Marta Dąbrowska) postanowi odejść z hotelu Stańskich i złoży Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) swoje wypowiedzenie. Oczywiście, Różańska nie przyzna się do seksu z Brunem (Lesław Żurek) i nie zdradzi powodu swojego odejścia, ale Skotnicki tak tego nie zostawi. Tym bardziej, że w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Stański sam go poprosi, aby spróbował zatrzymać recepcjonistkę, a jego zastępca obieca mu, że wszystkiego się dowie! Ale z tego Bruno już nie będzie zadowolony! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Justin odkryje zdradę Bruna w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Nie pozwoli Karolinie odejść

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina zrozumie, że nie jest w stanie dłużej pracować z Brunem i postanowi odjeść z pracy. Różańska nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia względem Bożeny (Marieta Żukowska) tuż po tym jak będzie uprawiać z jej mężem seks w jego własnym gabinecie. W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interia.pl Stański skontaktuje się z recepcjonistką, która otwarcie zapowie mu swoje odejście, po czym zjawi się u zastępującego go Skotnickiego ze swoim wypowiedzeniem! Ale oczywiście, nie zdradzi mu, co jest głównym powodem jej odejścia!

- Nie mogę tu dłużej pracować. Nie daję rady, odchodzę - przyzna Justinowi.

Decyzja Karoliny w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zszokuje Justina, który natychmiast zaproponuje jej swoją pomoc, ale ona nie będzie chciała z niej skorzystać. A gdy Skotnicki zacznie naciskać na Różańską, aby powiedziała prawdę, to ta trzaśnie drzwiami i wyjdzie z jego gabinetu, nie puszczając pary z ust!

- Widzę, że jesteś w rozsypce. Może jakoś pomogę... Pogadajmy - zaoferuje Skotnicki.

- Nie chcę z tobą gadać - zdenerwuje się Różańska.

- Nie mogę tak po prostu pozwolić ci odejść bez słowa wytłumaczenia. Pracujesz tu na tyle długo, że... - zacznie Justin, ale Karolina w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie pozwoli mu dokończyć - Za długo, o wiele za długo...

W tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina opuści gabinet, a Justin natychmiast skontaktuje się z Brunem. Skotnicki przyzna szefowi, że Różańska nagle złożyła swoje wypowiedzenie i wyszła, a Stański zacznie go prosić, aby za wszelką cenę zatrzymał recepcjonistkę w hotelu, co jego prawa ręka zrozumie, aż zbyt dosadnie!

- Mam tu jakąś dziwną akcję... Karolina odchodzi z pracy. Parę minut temu wpadła tu cała w nerwach i powiedziała, że składa wymówienie, a potem wyszła i walnęła drzwiami - zawiadomi Stańskiego.

- Może ją jakoś uspokoisz - powie z nadzieją Bruno.

Oczywiście, Justin w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej obieca Brunowi, że dowie się, co jest głównym powodem odejścia Karoliny, ale wtedy mina szefa nieco zrzednie. A to dlatego, że zda sobie sprawę, że Skotnicki może odkryć jego zdradę i wcale nie będzie już taki chętny, aby zatrzymywać recepcjonistkę. Ale będzie już za późno!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze