Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bezdomny Kajtek zamieszka z Patrykiem i Justinem! Tak zjednoczą się byli kochankowie Oliwki

2023-07-11 10:18

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kajtek (Jakub Dmochowski) zostanie bezdomny, gdy właściciel mieszkania, które wynajmował z kolegami, wyrzuci ich na bruk! Co więcej, mężczyzna pozbędzie się rzeczy Cieślaka, a świadkiem ich awantury stanie się Patryk (Konrad Skolimowski). W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Jezierski zainteresuje się losem byłego chłopaka Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), a gdy dowie się, że nie ma się, gdzie podziać, to zaprosi go do siebie i Justina (Jasper Sołtysiewicz). I tak dawni kochankowie Zbrowskiej wylądują razem w jednym miejscu! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Patryk zaoferuje Kajtkowi dach nad głową w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie zostawi dawnego rywala w potrzebie

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw, dlaczego Kajtek znajdzie się przed blokiem Oliwki w opłakanym stanie! Zdradzamy, że Cieślak będzie czekał na ławce z podkrążonymi oczami i w brudnej kurtce, gdyż wpadnie w poważne problemy również te mieszkaniowe. A to dlatego, że jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej właściciel wyrzuci go i jego kolegów na bruk, a przy okazji pozbędzie się jego rzeczy! Wówczas Kajtek wścieknie się na mężczyznę, któremu urządzi karczemną awanturę, a jej świadkiem stanie się Patryk! Oczywiście, Jezierski od razu domyśli się, że Cieślak wpadł w tarapaty i postanowi pomóc, ale dawny rywal nie będzie miał na to ochoty!

- Nie twoja sprawa - rzuci Kajtek.

Jednak Patryk w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach tak łatwo nie da za wygraną i za wszelką cenę postara się dowiedzieć, co się stało. Tyle, że Kajtek uzna, że nie ma o czym mówić, po czym postanowi odejść, ale Jezierski go zatrzyma, gdyż wtedy domyśli się, w czym rzecz!

- Weź się nie zgrywaj. Pogadaj ze mną - zatrzyma go Patryk, po czym trafi w punkt - Jesteś bezdomny...

W tym momencie w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Cieślak wyjaśni Jezierskiemu, że właściciel mieszkania, które wynajmował z kolegami, nagle wyrzucił ich na bruk. A do tego pozbył się części jego rzeczy!

- Dlaczego? - zainteresuje się Jezierski.

- Bo jest idiotą! A do tego wyrzucił część moich rzeczy. Książki, trochę ciuchów - uzna Cieślak, po czym doda, że faktycznie chwilowo nie ma, gdzie się podziać.

Oczywiście, wtedy w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Patryk zaproponuje Kajtkowi, aby wprowadził się do niego i Justina. Tyle, że wcześniej nie spyta się Skotnickiego zgodę, ale przyjaciel nie będzie miał ku temu nic przeciwko!

- Dobrze cię widzieć, człowieku - ucieszy się Justin.

- Zatrzyma się u nas na jakiś czas - poinformuje Patryk.

- Tylko na chwilę... Dopóki nie ogarnę sobie czegoś - doda Kajtek, ale przyjaciele zapewnią go, że może zostać u nich tyle, ile będzie potrzebował.

I w ten sposób w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej byli partnerzy Oliwki wylądują wspólnie w jednym miejscu! I stwierdzą nawet, że to dość zabawne, gdyż jeszcze do niedawna bili się o serce Zbrowskiej, a po jej odrzuceniu zjednoczyli się jak nigdy!

Im nas więcej, tym weselej - zażartuje Skotnicki.

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze

Materiał sponsorowany