Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowa ukochana Huberta wkupi się w łaski Agaty. Intencje Asi wobec Pyrków pozostają tajemnicą! - ZDJĘCIA

2023-07-04 11:00

Nowa ukochana Huberta (Marek Molak) z "Barw szczęścia" na stałe zagości do rodziny Pyrków. Asia (Anna Gzyra) wkupi się w łaski Agaty (Natalia Zambrzycka), która bardzo polubi samotną matkę Emila (Artem Malashchuk). Nic dziwnego, skoro Agata była od zawsze przyzwyczajona do dużej ilości kobiet w rodzinnym domu, a po wyjeździe Klary (Olga Jankowska) i i Iwony (Izabela Zwierzyńska) z córeczką, została tylko z braćmi. Niebawem w "Barwach szczęścia" wyjdzie na jaw, czy intencje Asi wobec Pyrków są czyste.

Nowa przyjaźń w "Barwach szczęścia". Agata przyjmie Asię do rodziny 

Kolejne odcinki "Barw szczęścia" przyniosą dużą zmianę dla rodziny Pyrków. Niejednokrotnie informowaliśmy, że Hubert rozwinie swoją znajomość z Asią, a Marysia (Nina Szumowska) zaprzyjaźni się z Emilem. Kobieta i jej syn pojawiali się już wcześniej w "Barwach szczęścia", ale nie doszło do większego zbliżenia z Hubertem. Dopiero nowe odcinki po wakacjach przyniosą wybuch emocji. Asia stanie się stałą bywalczynią w domu ratownika, a wspólnych tematów nie będzie końca. Przecież oboje samotnie wychowują dzieci, a Marysia i Emil dogadają się idealnie. Wspólne problemy i rozterki zbliżą Asię i Huberta do tego stopnia, że Agata też zaangażuje się w nową przyjaźń z kobietą.

Agata jest przyzwyczajona, że w rodzinnym domu otacza się wieloma kobietami, bo przecież do niedawna mieszkała tam Iwona z córką i Klara. Obie postanowiły wyjechać do USA. Iwona na stypendium medyczne, a żona Huberta po to, by rozwijać karierę pisarską i nagrywać kolejne filmy. Agata została w wielkim domu sama z braćmi i Marysią. Obecność Asi na pewno pomoże jej w zaakceptowaniu nowej sytuacji. Tym bardziej, że wydaje się, że Agata i nowa sympatia Huberta bardzo się polubią. 

Intencje Asi w "Barwach szczęścia" nie będą czyste? 

Na zdjęciach i nagraniach z planu "Barw szczęścia" do kolejnych odcinków serialu widać wyraźnie, że Asia zajmie ważne miejsce w rodzinie Pyrków i poczuje się u nich w domu jak u siebie. Agata pomoże Hubertowi zorganizować m.in. przyjęcie dla Asi i Emila w ogrodzie. Była narzeczona Patryka (Konrad Skolimowski) chciałaby, żeby brat ułożył sobie życie na nowo. Czy jednak intencje Asi są całkiem czyste i niewinne oraz można jej ufać? Niestety póki co nie wiadomo, jak potoczą się losy samotnej matki Emila i Huberta. Oby Asia go nie skrzywdziła, wykorzystując zaufanie m.in. Agaty! 

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze