Barwy szczęścia

Nowa twarz Agaty z Barw szczęścia. Nikt nie poznał tak odmienionej Natalii Zambrzyckiej w nowej czołówce - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-03 20:32

Co się stało z twarzą Agaty (Natalia Zambrzycka) w nowym sezonie "Barw szczęścia"? Podczas kręcenia nowej czołówki "Barw szczęścia", którą widzowie zobaczą dopiero jesienią, najwięcej emocji wzbudziła właśnie Agata Pyrka! Już na pierwszy rzut oka widać, że najmłodsza siostra Huberta (Marek Molak) nie będzie tą samą młodą kobietą, której życie tak się skomplikowało w minionym sezonie. Twarz Agaty zmieniła się nie do poznania. To zasługa makijażu czy Zambrzycka poprawiała w inny sposób urodę? Zobacz ZDJĘCIA odmienionej Agaty w nowej czołówce "Barw szczęścia".

Nowa czołówka "Barw szczęścia" z inną Agatą i Hubertem! A gdzie reszta rodziny Pyrków?

Agata i Hubert w nowej czołówce "Barw szczęścia" jako jedyni zostaną z gromadki rodzeństwa Pyrków. Po odejściu z obsady Iwony (Izabela Zwierzyńska), wcześniej Wojtka (Jakub Małek), a ostatnio także Stasia (Olaf Kaprzyk), bezpowrotnie skończą się czasy kiedy wokół ich rodziny toczyła się głównie akcja serialu. Realizacja nagrań do odświeżonej czołówki "Barw szczęścia" jest dowodem na to, że Agata i Hubert w nowym sezonie podzielą ten sam los. Oboje będą szukali miłości. To już pewne, że rozpadnie się małżeństwo Huberta z Klarą (Olga Jankowska), a Agata po łóżkowej przygodzie z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) uzna, że przelotne romanse nie są dla niej.

Uwagę fanów "Barw szczęścia" podczas kręcenia nowej czołówki zwrócił też odmieniony wygląd Agaty. Czyżby Natalia Zambrzycka przeszła spektakularną metamorfozę? A może to zasługa makijażu, który zmienił nieco za bardzo rysy twarzy Agaty, która w serialu zaczęła się znacznie mocniej malować dopiero gdy w minionym sezonie rozpoczęła pracę w korporacji, wróciła do firmy "Fit-Zdrowie". Zmiana Agaty jest na tyle widoczna, że wiele osób miało problemy, by ją w ogóle rozpoznać.

"Agata ma jakąś nową buzię, nie poznałam jej, za pierwszym razem" - pisze jedna z internautek, a jej opinię podzielają także inne. Coś jednak jest na rzeczy, bo Natalia Zambrzycka ostatnio pochwaliła się zdjęciami z wakacji, na których widać wyraźnie, że koryguje kształt ust, przez co jej twarz zupełnie inaczej wygląda.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Listen on Spreaker.
Najnowsze