Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nagły zwrot w relacjach Agaty i Justina! Przespali się ze sobą, ale na tym nie koniec?

2023-07-18 11:26

Agata (Natalia Zambrzycka) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) z "Barw szczęścia" zostali kochankami, ale po jednej pijackiej imprezie, która skończyła się upojną nocą w hotelu Stańskich między nimi wcale nie zaiskrzyło! Oboje dość szybko zrozumieli, że do siebie nie pasują i puścili w niepamięć fakt, że się ze sobą przespali. Ale ciąg dalszy nastąp w nowym sezonie "Barw szczęścia" Agata i Justin uznają, że po tym co między nimi zaszło, nie mogą udawać, że nic się nie stało. Dojdą do wniosku czego tak naprawdę oboje potrzebują. Jest jeszcze szansa dla nich jako pary? Poznaj szczegóły.

Czy Agata i Justin będą razem w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Namiętna noc Agaty i Justina, którą spędzili pół roku temu w "Barwach szczęścia" dla obojga była sporym zaskoczeniem. Nie dość, że o poranku nie pamiętali finału mocno zakrapianej alkoholem imprezy w klubie, to nie zdawali też sobie do końca sprawy czy uprawiali seks czy nie. Dowodem były tylko rozrzucone po hotelowym pokoju ubrania i fakt, że obudzi się obok siebie kompletnie nago.

Ale o poważnym związku Agaty i Justina w ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" przed przerwą nie mogło być mowy od samego początku. Pyrka nigdy specjalnie nie lubiła przyjaciela swojego narzeczonego Patryka (Konrad Skolimowski). Z kolei Justin nie jest typem wiernego faceta, który wytrzyma tylko z jedną kobietą. Był już z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), a wcześniej przez jego łóżko przewinęło się sporo innych kochanek.

Nowy sezon "Barw szczęścia" przyniesie przełom w relacjach Agaty i Justina. Nie ma co jednak liczyć na to, że będą razem. Wręcz przeciwnie. Oboje zrozumieją, że nie chcą teraz angażować się w żaden związek, nawet seks bez zobowiązań, a ich łóżkowa przygoda była dużym błędem. Pyrka i Skotnicki podejmą decyzję o życiu w samotności. Dla niego żadna dziewczyna nie będzie odpowiednia, żeby się ustatkował, nie dorośnie jeszcze do prawdziwej miłości, a Agata będzie chciała skupić się na sobie, karierze i własnych potrzebach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze