Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kujawiak dobije Gabrysię po oszustwie Jacka! Przyjaźń skończy się szybciej niż się zaczęła

2023-06-21 11:36

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach policji wciąż nie uda się odnaleźć Jacka (Paweł Peterman), który okradł i oszukał Gabrysię (Marta Juras). Niedzielska dowie się, że nie jest jedyną ofiarą Skupskiego, ale funkcjonariusze nie zdradzą jej tożsamości pozostałych kobiet, dlatego dyrektorka postanowi działać na własną rękę. W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia utworzy forum dla dziewczyn oszukanych przez oszusta i zamieści na nim zdjęcie Jacka. Tyle, że pomysłu Niedzielskiej nie pochwalą jej najbliżsi, a w szczególności Kujawiak (Karina Seweryn), która zacznie ją straszyć dodatkowymi konsekwencjami! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Koniec przyjaźni Gabrysi i Kujawiak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Dorota wbije Niedzielskiej kolejną szpilkę

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach śledztwo w sprawie Jacka stanie w miejscu, gdyż policji wciąż nie uda się namierzyć mężczyzny, który jak się okaże oszukał i okradł nie tylko Gabrysię, ale również wiele innych kobiet i to w ten sam sposób. Tyle tylko, że funkcjonariusze nie będą chcieli zdradzić dyrektorce tożsamości żadnej z pokrzywdzonych, dlatego Gabrysia postanowi działać na własną rękę. W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Niedzielska utworzy forum "Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta" w mediach społecznościowych, gdzie zamieści także zdjęcie Jacka, co jak podaje swiatseriali.interia.pl nie spodoba się nie tylko Darkowi (Andrzej Niemyt)!

- Tak nie można - uzna Janicki, ale Niedzielska będzie miała inne zdanie.

- A ograbiać naiwne kobiety można? Wrzucam zdjęcie... Niech nie czuje się bezpieczny. Gdziekolwiek teraz pójdzie, nawet do sklepu, nie będzie wiedział, czy przypadkiem nie zostanie rozpoznany. W końcu wpadnie - powie z pewnością.

Wiadomość o tym, że Gabrysia w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach utworzyła forum, poświęcone Jackowi szybko rozniesie się po szkole Niedzielskiej i wzbudzi zainteresowanie Beaty (Anita Jancia) i Kujawiak. Tym bardziej, że koleżanki na poważnie zaczną się martwić, że dyrektorce już kompletnie odbiło na punkcie Skupskiego!

- Odezwał się ktoś? No... na twój apel. Jakieś pokrzywdzone? - zapyta Dorota.

- Martwimy się o ciebie. Nie lepiej to zostawić? Dać działać policji? - wtrąci Beata.

Wtedy w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia wyjaśni, że nie chodzi jej o pieniądze, które ukradł jej Jack tylko o sprawiedliwość, gdyż nie może tak siedzieć i nic nie robić w momencie, gdy Skupski już może urabiać kolejną ofiarę!

- Ten człowiek odarł mnie z godności, upokorzył, jak nikt nigdy. Nie potrafię być spokojna, nic nie robić, muszę walczyć, bo inaczej zwariuję - wytłumaczy im.

Jednak tłumaczenia Niedzielskiej w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wcale nie trafią do Kujawiak. Tym bardziej, że Dorota zachowa się nie lepiej niż Jack i po wszystkim również upokorzy swoją młodszą koleżankę. Obecna dyrektorka wypomni Niedzielskiej, że nie może publikować zdjęcia Skupskiego bez jego zgody, ale Gabrysia nie da się wciągnąć w jej grę i uzna, że robi to w słusznej sprawie.

- Umieściłam jego zdjęcie, bo liczę na to, że ktoś go rozpozna i się odezwie - stwierdzi Niedzielska.

Oczywiście, Dorota w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej również nie pochwali pomysłu Gabrysi i po raz kolejny pokaże swoją prawdziwą twarz. Mimo iż początkowo po oszustwie Jacka odegrała rolę pomocnej przyjaciółki, gdyż nawet poszła z Niedzielską na policję i zaoferowała jej swoje wsparcie, to zrobiła to jedynie po to, aby zabrać jej fotel dyrektorki. A najlepszym przykładem będzie to, że gdy już Gabrysia wróci, to ona nie będzie chciała jej go oddać, gdyż stwierdzi, że jeszcze nie nadaje się do pracy! I właśnie wtedy Niedzielska zajmie się poszukiwaniem Skupskiego!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze