Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kochanka Jacka zacznie nachodzić Gabrysię! Na śledzeniu się nie skończy - ZDJĘCIA

2023-08-17 15:07

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Agnieszka (Aleksandra Mirecka) zjawi się w szkole Gabrysi (Marta Juras). Była kochanka Jacka (Paweł Peterman) będzie miała za złe Niedzielskiej, że zawiadomiła o ich spotkaniu policję, przez co została zabrana na komisariat. Wówczas w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dyrektorka nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Agnieszka ma kontakt z dawnym narzeczonym i postanowi ją śledzić. Ale to, co zobaczy na miejscu aż przerośnie jej oczekiwania! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Gabrysia na celowniku kochanki Jacka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Dokona szokującego odkrycia

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach spotkanie z Agnieszką wyjdzie Gabrysi bokiem! Wszystko przez to, że Morska zacznie nachodzić w ją w szkole i wylewać na nią swoje żale za to, że zawiadomiła o ich spotkaniu policję. Tyle tylko, że była kochanka Jacka nie będzie świadoma, że to nie Niedzielska, a Darek (Andrzej Niemyt) skontaktuje się z funkcjonariuszami i przekaże im, iż odnalazł kobietę, która może mieć kontakt z oszustem. Wówczas policjanci od razu zjawią się na miejscu i zabiorą Agnieszkę na przesłuchanie, w trakcie którego Morska przypadkiem palnie, że wciąż ma kontakt z Jackiem! Wtedy dawna partnerka nie będzie miała już innego wyjścia i będzie musiała współpracować z policją, o co w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zacznie mieć ogromne pretensje do Gabrysi. Mimo iż sama zaproponuje jej wcześniej spotkanie!

Po awanturze Agnieszki w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Darek ma rację i Morska ma kontakt z byłym narzeczonym. Niedzielska zdecyduje się śledzić swoją poprzedniczkę, licząc na to, że w ten sposób doprowadzi ją ona do Jacka, ale to co, odkryje przerośnie jej oczekiwania. Wszystko przez to, że w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia stanie się świadkiem ustawki Agnieszki z policją i na własne oczy zobaczy jak funkcjonariusze skuwają Skupskiego w kajdanki i odprowadzają do radiowozu sprzed pracy jego dawnej kochanki!

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia będzie zszokowana całą akcją, gdyż nie będzie miała pojęcia, że Agnieszka faktycznie zdecydowała się współpracować z policją. Oczywiście, Niedzielska za wszystko podziękuje Morskiej, która wciąż nie będzie mogła uwierzyć w to, że jej były narzeczony to zwykły oszust i naciągacz. Tym bardziej, że twardo będzie stała przy tym, że wobec niej był dobry. Jednak w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Jackowi przyjdzie zapłacić za to, co zrobił po ich rozstaniu Gabrysi i innym kobietom, które oszukał w dokładnie taki sam sposób. A Niedzielska będzie mogła odetchnąć z ulgą, gdyż jej koszmar wreszcie się skończy. Szczególnie, że pojawi się również nadzieja na odzyskanie 50 tysięcy, które od niej wyłudził, choć dla dyrektorki i tak ważniejsze będzie to, że spotka go kara! I tym razem już się nie wywinie!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze

Materiał sponsorowany