Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Gabrysi! Po zatrzymaniu Jacka odzyska nie tylko pieniądze

2023-08-10 20:18

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) w końcu odetchnie z ulgą, gdy Jack (Paweł Peterman) trafi w ręce policji. Tym bardziej, że funkcjonariusze od razu zajmą konta bankowe oszusta, dzięki czemu Skupski straci możliwość dysponowania pieniędzmi, które wyłudził nie tylko od Niedzielskiej, ale i innych kobiet. Dlatego w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej pojawi się duża szansa, że Gabrysia odzyska ukradzioną gotówkę, ale nie to będzie dla niej najważniejsze, gdyż zyska coś o wiele bardziej cenniejszego! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Zatrzymania Jacka końcem koszmaru Gabrysi w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Odzyska coś cenniejszego niż pieniądze

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach koszmar Gabrysi dobiegnie końca, gdy na jej oczach Jack zostanie zatrzymany przez policję i trafi za kratki! Oszust wpadnie w pułapkę, którą wspólnie z funkcjonariuszami zastawi na niego była kochanka, Agnieszka (Aleksandra Mirecka), co zszokuje nawet samą Niedzielską. Mimo iż to właśnie dyrektorka dotrze do dawnej partnerki Jacka, to nie będzie miała pojęcia, że zdecydowała się ona współpracować z policją, gdyż ich spotkanie w "Feel Good" w ogóle tego nie zapowiadało. Tyle tylko, że Agnieszka przed przypadek palnęła, że ma kontakt ze Skupskim, co funkcjonariusze wykorzystali, aby ją docisnąć, dzięki czemu osiągnęli pożądany efekt. W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Jack skończy w więzieniu, a Niedzielska w końcu będzie mogła powrócić do normalnego życia!

Tym bardziej, że już w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Jack straci możliwość dysponowania swoimi pieniędzmi, gdyż policjanci zablokują jego wszystkie konta bankowe. A dzięki temu pojawi się spora szansa, że Gabrysia odzyska 50 tysięcy złotych, które wyłudził od niej oszust. Tyle, że Niedzielskiej wcale nie będzie zależało na gotówce!

- Ale... Naprawdę, te pieniądze są drugorzędne - uzna Gabrysia.

Jednak Darek (Andrzej Niemyt) w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej poradzi Gabrysi, aby nie odpuszczała tego tematu. Szczególnie, że w grę nie będą wchodziły jej oszczędności, tylko pieniądze z pożyczki, którą będzie musiała spłacić!

- Nie odpuszczaj tego. To jednak pięćdziesiąt tysięcy. I to pożyczone - przypomni jej Darek.

Oczywiście, Niedzielska w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach obieca Janickiemu, że nie odpuści i tego, ale już samo zatrzymania Jacka będzie dla niej ogromnym sukcesem. A to dlatego, że oszusta nie ominie sprawiedliwość i w końcu zapłaci za swoje grzechy. Z kolei ona będzie mogła spać spokojnie ze świadomością, że już nigdy więcej nie oszuka żadnej kobiety, która da mu się podejść jak ona! I w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zacznie zupełnie nowe życie!

- Teraz mam wrażenie, że mogę zacząć żyć od nowa - stwierdzi Niedzielska.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze