Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Była kochanka wystawi Jacka policji! Zaskoczy nawet Gabrysię - ZDJĘCIA

2023-08-08 12:13

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach oszust Jack (Paweł Peterman) będzie skończony i trafi tam, gdzie jego miejsce! Skupski wpadnie w pułapkę policji, którą wraz z funkcjonariuszami zastawi na niego Agnieszka (Aleksandra Mirecka). W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej była kochanka Jacka zgodzi się współpracować z policją i wystawi im oszusta na tacy! A wszystko rozegra się na oczach zszokowanej Gabrysi (Marta Juras), która nawet nie będzie miała pojęcia o całej akcji! Ale nie zmieni to faktu, że zatrzymanie Jacka da jej dużo satysfakcji! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

Oszust Jack skończy w więzieniu w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Była kochanka zastawi na niego pułapkę

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach koszmar Gabrysi wreszcie się skończy, gdyż Jack ostatecznie trafi za kratki i zapłaci za to, że nie tylko złamał jej serce, ale również oszukał i okradł ze wszystkiego! Niedzielska w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą tym bardziej, że sama przyczyni się do zatrzymania oszusta. A to dlatego, że postanowi nie czekać na działania policji, które utkną w martwym punkcie i zdecyduje się działać sama, przez co uda jej się dotrzeć do byłej kochanki Skupskiego. A po spotkaniu z Agnieszką, Darek nie będzie miał żadnych wątpliwości, że kobieta ma kontakt z Jackiem i postanowi ją śledzić. Janicki doprowadzi do zatrzymania i przesłuchania byłej kochanki Skupskiego, która utwierdzi policjantów w podejrzeniach trenera i zgodzi się z nimi współpracować. Do tego stopnia, że w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wspólnie zastawią na niego pułapkę!

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Niedzielska nie uwierzy w szczerość intencji Agnieszki i sama również postanowi ją śledzić i to przez 24 godziny na dobę! Gabrysia będzie obserwować nie tylko dom, ale i miejsce pracy byłej kochanki Jacka, licząc na to, że kobieta w końcu doprowadzi go do oszusta i wcale się nie pomyli, gdyż jak podaje switaseriali.interia.pl w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jej oczom faktycznie ukaże się Jack i to przed pracą Agnieszki!

- Jesteś, draniu - powie do siebie, po czym wysiądzie z samochodu i zacznie podążać w kierunku oszusta, do którego w tym samym czasie podbiegną już policjanci, którzy powalą go na ziemię! - Policja! Stój!

W tym momencie w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Jack zda sobie sprawę, że Agnieszka go wystawiła! Skupski nie będzie mógł tego darować byłej kochance, ale Niedzielska weźmie wszystko na siebie!

- Wystawiłaś mnie! - krzyknie wściekły Jack.

- Przepraszam, nie mogłam inaczej - zacznie tłumaczyć się Agnieszka.

- To przeze mnie wpadłeś. Nie przez nią - powie stanowczo Gabrysia.

Chwilę później w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej funkcjonariusze założą Jackowi kajdanki, po czym wpakują do samochodu i odjadą. Z kolei Gabrysia podejdzie do Agnieszki i podziękuje jej za pomoc w ujęciu oszusta, gdyż otwarcie przyzna, że nie miała pojęcia, iż faktycznie zdecydowała się współpracować z policją i wystawić im Skupskiego na tacy!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze