Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Darek dorwie oszusta Jacka?! Przejrzy brudną grę kochanka Gabrysi

2023-08-01 13:08

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Darek (Andrzej Niemyt) nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Jack (Paweł Peterman) coś kombinuje! Po spotkaniu Gabrysi (Marta Juras) z Agnieszką (Aleksandra Mirecka), która jako jedyna odpowie na apel w sprawie Skupskiego, Janicki nabierze pewności, że kobieta jest w zmowie z oszustem! W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek postanowi śledzić byłą narzeczoną Jacka, licząc na to, że doprowadzi go do drania, który złamał serce Gabrysi! Czy mu się to uda? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Darek rozpracuje Jacka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Dorwie oszusta, który skrzywdził Gabrysię?

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Darek będzie miał Jacka na wyciągnięcie ręki! Mimo iż Janickiemu od samego początku nie spodobało się, że Niedzielska próbuje odszukać oszusta na własną rękę, to postanowił jej pomóc, gdyż straszliwie zaczął się o nią obawiać. Oczywiście, Darek nie pochwalił pomysłu Gabrysi o utworzeniu w Internecie specjalnego forum "Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta", a także zamieszczeniu tam jego zdjęcia, ale gdy apel spotkał się z pozytywnym odzewem, to natychmiast zainteresował się sprawą. Tym bardziej, że Niedzielska postanowi umówić się na spotkanie z osobą pod nickiem Kolorado, na które wybierze się pod obstawą byłego kochanka. A to dlatego, że Janicki będzie przekonany, że może być to ktoś podstawiony przez oszusta i w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wcale się nie pomyli!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Gabrysia i Darek zjawią się w "Feel Good" na spotkaniu z Agnieszką. Kobieta przedstawi się jako była narzeczona mężczyzny, który tak naprawdę nie będzie żadnych Jackiem Skupskim tylko Andrzejem Łysiakiem, na dowód czego kobieta pokaże im wspólne zdjęcia. Co więcej, Agnieszka opisze byłego kochanka jako dobrego człowieka i kategorycznie zażąda od Niedzielskiej, aby usunęła wszystkie oszczerstwa pod jego adresem z Internetu. A gdy Gabrysia w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej poprosi ją, aby zgłosiła się na policję, to była partnerka Andrzeja absolutnie się na to nie zgodzi. A na dodatek stanie się nad wyraz agresywna, czym od razu wzbudzi podejrzliwość Janickiego!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Darek nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że kobieta jest w zmowie z Jackiem i postanowi ją śledzić. Janicki będzie miał nadzieję, że Agnieszka doprowadzi go do oszusta, ale niestety to się nie uda! Mimo tego w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia tak łatwo nie odpuści tego tropu i sama zdecyduje się zaczaić na oszusta! Niedzielska zjawi się przed blokiem kobiety, a gdy Janicki dowie się o jej planach, to natychmiast do niej dołączy. I wtedy postawi dawnej kochance ultimatum albo odnajdą go teraz, albo dają sobie z tym spokój raz na zawsze! Jak to się skończy? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze