Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Darek oszaleje z zazdrości o Gabrysię! Nie pozwoli byłej kochance iść na kolejną randkę - ZDJĘCIA

2023-07-13 15:04

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) umówi się na spotkanie z niejakim Kolorado, którego pozna na portalu randkowym. Oczywiście, Darkowi (Andrzej Niemyt), u którego była kochanka zatrzyma się po powrocie z urlopu zdrowotnego, nie spodoba się jej decyzja i da temu wyraz. Tym bardziej, że w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Niedzielska nie będzie miała pojęcia, kto kryje się pod tajemniczym nickiem, w czym Janicki dostrzeże spore niebezpieczeństwo! Dlatego nie pozwoli iść jej na randkę samej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Paniczny strach Darka o Gabrysię w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie pozwoli skrzywdzić dawnej kochanki

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia natrafi na ślad oszusta Jacka (Paweł Peterman). Zdradzamy, że w świetle opieszałości policji Niedzielska postanowi sama odszukać Skupskiego. W tym celu ponownie zarejestruje się na portalu randkowym, na którym go poznała, jak również utworzy w mediach społecznościowych specjalne forum "Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta", licząc na to, że zgłoszą się do niej inne poszkodowane kobiety, które Jack załatwił dokładnie tak samo jak ją. Co prawda. Gabrysia spotka się z wieloma negatywnymi komentarzami, jednak wśród nich znajdzie się ten jeden szczególny od niejakiego Kolorado. W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Niedzielska uzna, że to jej jedyny trop i zdecyduje się umówić z tą osobą na spotkanie, choć Darek wcale tego nie pochwali!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Janicki nie będzie zachwycony tym, że Niedzielska wróciła na portale randkowe. A już szczególnie, że umówiła się na spotkanie z nieznajomą osobą, nie mając pojęcia, kto może kryć się po drugiej stronie.

- Nie powinnaś iść sama na to spotkanie - uzna Darek.

- Umówiłam się z tym albo z tą Kolorado w miejscu publicznym. Nic mi się nie stanie - zapewni go Gabrysia, po czym zażartuje, że nie spodziewa się, że ktoś chce ją poderwać.

Jednak Darkowi w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie do śmiechu, gdyż w jego głowie pojawią się najczarniejsze myśli. Dlatego za wszelką cenę nie będzie chciał puścić byłej kochanki samej!

- Sytuacja jest niejasna. A jeśli ten ktoś został nasłany przez Jacka? I ma za zadanie cię zastraszyć i uciszyć? - stwierdzi, po czym doda po chwili - A może to... Jack? Jeśli to on, nie masz pojęcia, co się wydarzy...

W tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia otwarcie zapyta Darka, czy powinna zrezygnować z tego spotkania. Jednak w głębi serca wcale nie będzie chciała tego robić, gdyż Kolorado będzie dla niej jednym punktem zaczepienia. I oczywiście Janicki zda sobie z tego sprawę, dlatego poradzi jej, że powinna się na nią wybrać, ale nie sama!

- Kolorado, kimkolwiek jest, to w tej chwili mój jedyny trop - wyzna Niedzielska.

- Nie rezygnuj. Po prostu pozwól mi iść ze sobą - westchnie Janicki.

Wtedy w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia domyśli się, że Darek tak się o nią martwi i chce iść na to spotkanie, gdyż najwyraźniej wciąż coś do niej czuje. Dlatego oczywiście zgodzi się, aby jej towarzyszył, gdyż po przeprowadzce do byłego kochanka sama zacznie rozmyślać o tym, co by było, gdyby do siebie wrócili!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze