Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Jack nastawi pułapkę na Gabrysię?! Darek przejrzy oszusta - ZDJĘCIA

2023-06-22 13:32

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach funkcjonariusze wciąż nie namierzą Jacka (Paweł Peterman), który, jak się okaże, oszuka i okradnie nie tylko Gabrysię (Marta Juras). Niedzielska nie będzie mogła dłużej liczyć na policję, dlatego postanowi działać na własną rękę. Tym bardziej, iż dowie się, że poszkodowanych jest więcej. W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Gabrysia utworzy w Internecie forum, gdzie zamieści zdjęcie Skupskiego, które przyciągnie uwagę anonimowej osoby. Nieznajoma poprosi Niedzielską o spotkanie, ale Darek (Andrzej Niemyt) ostrzeże ją, że to może być zasadzka! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Jack kolejny raz przechytrzy Gabrysię w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Darek przewidzi zasadzkę oszusta

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysię zdenerwuje opieszałość policji, której wciąż nie uda się odszukać oszusta Jacka. Funkcjonariuszom uda się jedynie ustalić, że poszkodowanych przez "amerykańskiego żołnierza" jest więcej, ale nie zdradzą oni dyrektorce tożsamości żadnej z ofiar. To sprawi, że Niedzielska postanowi działać na własną rękę i jak podaje swiatseriali.interia.pl utworzy specjalne forum Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta" w mediach społecznościowych. Jednak Darek w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie pochwali pomysłu dawnej kochanki!

- Nie wiem, czy to dobry pomysł. Ten facet może tu zajrzeć. Będzie widział, że zrobił się wokół niego szum i gdzieś się zaszyje, a wtedy długo nie uda się go złapać - uzna Janicki.

Tyle tylko, że Niedzielska w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nic sobie nie zrobi z uwag Janickiego, a wręcz przeciwnie! Gabrysia pójdzie o krok dalej i zamieści na forum również zdjęcie Skupskiego, co już w ogóle nie spotka się z aprobatą Darka! Ale dyrektorka będzie przekonana o słuszności swojego postępowania!

- Wrzucę tu jego zdjęcie - oznajmi Niedzielska.

- Tak nie można - zaprotestuje Janicki, ale Gabrysia w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie miała zupełnie inne zdanie na ten temat.

- A ograbiać naiwne kobiety można? Wrzucam zdjęcie... Niech nie czuje się bezpieczny. Gdziekolwiek teraz pójdzie, nawet do sklepu, nie będzie wiedział, czy przypadkiem nie zostanie rozpoznany. W końcu wpadnie - powie stanowczo.

Jednak bojowe nastawienie Gabrysi w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach szybko minie, gdy Niedzielska spotka się na forum z prawdziwą falą hejtu. Ludzie uznają ją za "głupią babę", która dała się zrobić jak dziecko i zaczną się z niej naśmiewać, co mocno dotknie dyrektorkę i sprawi, że poważnie zwątpi w powodzenie swojej akcji. Tyle tylko, że wśród negatywnych komentarzy dostrzeże jeden, który szczególnie zwróci jej uwagę, gdyż anonimowa osoba poprosi ją o spotkanie!

- Chciałabym porozmawiać o osobie, której zdjęcie wrzuciłaś na forum - przeczyta Niedzielska.

Oczywiście, Gabrysia w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej natychmiast zawiadomi o wszystkim Darka, ale Janicki przestrzeże ją, że to może być pułapka, zastawiona przez Jacka! Tym bardziej, że nie pewności, kto znajduje się po 2 stronie! Jak na ten sygnał zareaguje Niedzielska? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze