Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Koniec oszusta Jacka?! Kochanek Gabrysi wpadnie w pułapkę Darka

2023-08-03 17:12

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Jack (Paweł Peterman) w końcu trafi w ręce policji i zgnije w wiezieniu? Po zeznaniach Agnieszki (Aleksandra Mirecka), dawnej kochanki Skupskiego, do której uda dotrzeć się Gabrysi (Marta Juras) wreszcie nastąpi przełom w sprawie oszusta! W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek zaalarmuje policjantów, że odnalazł kobietę, która najpewniej ma kontakt z podejrzanym i wskaże im miejsce jej pobytu, dzięki czemu funkcjonariusze szybko się u niej zjawią. A przyciśnięta do muru Agnieszka zacznie współpracować, przez co policji uda się trafić na ślad Jacka i nastawić na niego pułapkę! Czy to będzie ostateczny koniec Skupskiego? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Jack skończy w więzieniu w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Darek przyczyni się do zatrzymania oszusta

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach policja w końcu dokona przełomu w sprawie Jacka, ale oczywiście nie dojdzie do tego sama! A to dlatego, że pod nieobecność Gabrysi funkcjonariuszom uda się jedynie dowiedzieć, że poszkodowanych kobiet było więcej i dotrzeć do ich personaliów, ale wciąż nie uda im się odszukać oszusta! Oczywiście, śledczy nie zdradzą dyrektorce tożsamości ofiar, przez co Gabrysia postanowi działać na własną rękę, gdyż świadomość, że Jack wciąż pozostaje bezkarny i już może czaić się na następną ofiarę nie da jej spokoju. Niedzielska założy w Internecie forum "Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta" i zamieści tam zdjęcie Skupskiego, dzięki czemu odezwie się do niej była narzeczona Jacka, z którą Gabrysia umówi się na spotkanie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej.

Oczywiście, w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach w spotkaniu kobiet weźmie udział również Darek, który będzie przypuszczał, że Agnieszka może być podstawiona przez Jacka. I wcale się nie pomyli, gdyż była kochanka Skupskiego będzie wyrażać się o nim w samych superlatywach, aby nakłonić Niedzielską do usunięcia "bredni", jakie wypisuje na jego temat w Internecie. A gdy tylko usłyszy o policji, to stanie się agresywna i kategorycznie nie zgodzi się zeznawać, czym od razu wzbudzi podejrzliwość u Darka, który zdecyduje się za nią pojechać. Tym bardziej, że Janicki nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Agnieszka i Jack są w zmowie i mają ze sobą kontakt, dlatego w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowi ją śledzić i w ten sposób dotrze aż przed jej mieszkanie!

Tyle, że wtedy w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Darek już przestanie działać na własną rękę i przekaże pałeczkę policji. Tym bardziej, że Janicki wyłoży funkcjonariuszom Agnieszkę na tacy, gdyż nie tylko poinformuje ich, że odnalazł kobietę, która może mieć kontakt z podejrzanym, ale również zdradzi im miejsce jej zamieszkania. Wówczas w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej policjanci niemal natychmiast zjawią się we wskazanym punkcie i zabiorą dawną kochankę Jacka na komendę. I w trakcie przesłuchania Agnieszka niechcący palnie, że wciąż ma kontakt z byłym partnerem, dzięki czemu policjantom uda się ją przycisnąć. Szczególnie, że jej zeznania okażą się kluczowe, gdyż funkcjonariuszom wreszcie uda się natrafić na ślad oszusta i nastawić na niego pułapkę! Czy Jack w nią wpadnie i w końcu skończy tam, gdzie jego miejsce? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze

Materiał sponsorowany