Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert i Asia spędzą ze sobą noc! Będą bliżej niż kiedykolwiek - ZDJĘCIA

2023-07-06 10:20

Asia (Anna Gzyra) spędzi noc z Hubertem (Marek Molak) w "Barwach szczęścia" po wakacjach! Pyrka na dobre zapomni o żonie i padnie w ramiona atrakcyjnej Sokalskiej?! Pewnym są nocne sceny tej dwójki, a Asia jeszcze nie pokazała, na co ją stać. Do wspólnej nocy matki Emila (Artem Malashchuk) i Pyrki, dojdzie na świeżym powietrzu, w plenerze. Romantyczną atmosferę spowoduje księżyc i gwiazdy, a Asia z Hubertem rozstawią namiot na podwórku i tak spędzą wspólne chwile w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej.

Noc Asi i Huberta w "Barwach szczęścia" po wakacjach

O tym, że Pyrka nie będzie narzekał na samotność i nudę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach, pisaliśmy już niejednokrotnie. Otóż, Hubert już wcześniej poznał się z Asią, samotną matką Emila, a wkrótce wyjdzie na jaw, że ma naprawdę wiele wspólnego z porzuconym przez Klarę (Olga Jankowska) Hubertem. Zaczną się wspólne spotkania, Asia stanie się stałym bywalcem w domu rodzinnym mężczyzny, polubi się z Agatą (Natalia Zambrzycka), a Marysia (Nina Szumowska) pokocha zabawę z Emilem. Do tego Hubert bardzo się postara, by nowa sympatia poczuła się komfortowo w jego rodzinnym domu, a któregoś razu zorganizuje dla niej i Emila przyjęcie, które wzruszy Sokalską na całego. 

Zdradzamy, że znajomość Pyrki i Asi w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 bardzo się rozwinie. Do tego stopnia, że spędzą razem noc! Z nagrań na instagramowym profilu Anny Gzyry można dowiedzieć się, że aktorzy kręcili nocne sceny w plenerze. Serialowa Asia zapozowała w namiocie i dała opis "nocne zdjęcia". Oznacza to, że ją i Huberta czekają miłe chwile na świeżym powietrzu. 

- My tu mamy dzisiaj takie sceny - relacjonuje Anna Gzyra z planu "Barw szczęścia". - Namiot, plenery, dobrze, że jest przed wakacjami - uśmiecha się aktorka, pokazując scenerię wokół siebie. 

Dojdzie do zbliżenia Asi i Huberta w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023?

Pewnym jest, że Hubert poczuje się w towarzystwie Sokalskiej jakby znów przeżywał młodzieńcze zauroczenie. Nie wiadomo jeszcze, czy dojdzie między nimi do czegoś większego, ale pewnym jest, że zrozumieją się jak nikt inny. Prawdopodobnie podczas wspólnych scen pod namiotem będą obecni także Marysia i Emil. Zapewne to dla nich powstanie ta niespodzianka. Możliwe jednak, że dzieciaki zbliżą do siebie swoich rodziców, a oni wreszcie otworzą się na nowe uczucie. Zarówno kobieta, jak i Hubert wiele przeszli, więc zasługują na nowy start. Wspólnie spędzone chwile tylko bardziej ich do siebie zbliżą. Może powstanie z tego prawdziwe uczucie? Na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. 

Barwy szczęścia po wakacjach. Huczna impreza u Pyrków! Takiego grona jeszcze nie było
Najnowsze