Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Dziwna gra Aldony. Oszuka Borysa, że chce mieć dziecko, a zacznie go unikać!

2023-06-20 10:57

Dziwna gra Aldony (Elżbieta Romanowska) w "Barwach szczęścia" po wakacjach da Borysowi (Jakub Wieczorek) do myślenia! Niby Grzelakowa zdecydowała się na zajście w ciążę, zaczęła się do tego przygotowywać, ale szybko się okaże, że chyba nie do końca pragnie zostać matką. Kiedy Borys podejmie usilne próby zadbania o siebie według zaleceń lekarza, Aldona wyda się mało zainteresowana sprawą. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" powiększenie się rodziny Grzelaków, stanie pod dużym znakiem zapytania. Dojdzie do rozłamu?

Aldona oszuka Borysa! W "Barwach szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw, że wcale nie chce dziecka?

Aldona zacznie zachowywać się co najmniej dziwnie. Niby zdecydowała się zajść w ciążę, zaczęła przykładać wagę do sposobu odżywiania, starała się przygotować na dziecko, chociaż niestety w ciążę nie udało się dotąd zajść. Dlatego też, Aldona i Borys w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wyruszą na badania, podczas których wyjdzie na jaw, że to mężczyzna musi nad sobą popracować. Grzelak dostanie instrukcje od lekarza, jak może podnieść poziom swojej płodności, by spełniło się jego marzenie. I tu pojawi się problem, bo chociaż Borys zacznie starać się jak tylko może, zmieni swoje nawyki, Aldona przestanie być chętna na dziecko...

Grzelak uda się nawet po pomoc do Vincenzo (Alessandro Curti), który zaproponuje mu naturalną żywność prosto z Włoch. 

- Oleje roślinne, ale te najwyższej jakości. I sardynki - cytuje słowa Sycylijczyka portal światseriali.interia.pl. Uzna, że najwyższej jakości produkty z Włoch na pewno pomogą Borysowi. Grzelak przyzna się, że ma problemy z płodnością i z tego powodu musi zmienić swoje życie. 

- Obiecasz, że zachowasz dyskrecję? - zapyta się Borys i wyjaśni przyjacielowi, w czym rzecz. - (...) Za dużo czasu to ja nie mam. Mam swoje lata. Aldona też nie jest już nastolatką. Zegar biologiczny tyka - wyjaśni mężczyzna, przestraszony, że nie uda się mieć dziecka. Vincenzo przejmie się sprawą, postanowi pomóc Grzelakom, zaopatrzając ich w najlepsze jedzenie. 

- Same naturalne produkty. Przyjdziesz, to zobaczysz. I nie pożałujesz - uzna Włoch w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach. Kiedy Grzelak faktycznie zainteresuje się tematem, dostanie od kolegi ostrygi. - (...) Pomagają facetom od wieków - wyjaśni Vincenzo. - Zanim naukowcy wynaleźli tabletki, mężczyźni na całym świecie jedli ostrygi i żaden nie narzekał. Ani ich małżonki - doda.

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, problem pojawi się, kiedy Borys będzie chciał starać się o dziecko w praktyce. Aldona odmówi mu seksu i będzie wyglądało to tak, jakby rozmyśliła się na temat dziecka... Kobieta zasłoni się dużą ilością nauki i brakiem ochoty. Borys zacznie podejrzewać, że żona wcale nie chce mieć z nim pociechy. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze