Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Dramat u Sadowskich. Syn Kasi nie pogodzi się ze śmiercią dziadka Stefana, a już straci ojca

2023-08-19 10:27

Żałoba u Sadowskich rozpocznie nowy sezon "Barw szczęścia", ale śmierć Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) to nie jedyna bolesna strata dla Kasi (Katarzyna Glinka) i jej syna Ksawerego (Bartosz Gruchot). Niedługo po pogrzebie zmarłego spadnie na nich kolejny cios. Tym razem zada go Łukasz (Michał Rolnicki), który w 2844 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach opuści rodzinę, zostawi żonę i syna w trudnym momencie. Ksawcio po śmierci ukochanego dziadka straci też tatę? Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN jak zacznie się kolejny sezon "Barw szczęścia".

Kasia i jej syn w nowym sezonie "Barw szczęścia" zostanie sami! Łukasz ich opuści

Syn Kasi i Łukasza na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" w 2826 odcinku mocno przeżyje śmierć dziadka Stefana. Minie trochę czasu od tragicznej wiadomości, że Stefan zmarł w Norwegii, ale w domu Sadowskich wciąż będzie panował ogromny smutek. Co prawda Kasia zrobi wszystko co w jej mocy, by Ksawcio wiedział, że zmarły dziadek zostanie na zawsze w ich sercach i wspomnieniach, ale nie zdoła przecież zastąpić go synowi. Zmarły Stefan zawsze był blisko z wnukiem i nikt nie wypełni po nim pustki, nie zajmie miejsce Górki.

Żałoba u Sadowskich w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach jeszcze się nie skończy gdy Kasia i Ksawery będą musieli pożegnać się z Łukaszem. Bez konsultacji z żoną, uzgodnienia z nią czy sobie poradzi sama w tak trudnym czasie, w 2844 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wyjedzie do Hiszpanii razem z córką Paulinką (Lena Jastrzębska) i jej matką Izą Małek (Agnieszka Warchulska). Nie zważając na to, że wybrał najgorszy z możliwych momentów na wyjazd, że syn bardzo go potrzebuje.

Po stracie dziadka i pożegnaniu z ojcem Ksawery w nowym sezonie "Barw szczęścia" będzie się bał, że opuszczają go wszyscy bliscy, że już nigdy nie zobaczy Łukasza,że tata na zawsze zostanie w Hiszpanii z Paulinką. To na Kasię spadnie cały ciężar opieki nad zmartwionym synem, któremu będzie bardzo brakowało Łukasza.

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Najnowsze