Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza zajmie miejsce Sadowskiego! Rolnik Mariusz uratuje ją z opresji

2023-08-15 9:57

Rafał Cieszyński dołączył do obsady "Barw szczęścia" od nowego sezonu zajmie szczególne miejsce w życiu Kasi (Katarzyna Glinka) kiedy Łukasz (Michał Rolnicki) ją zostawi! Jak do tego dojdzie? W 2846 odcinku "Barw szczęścia" los połączy Kasię z nowym sąsiadem, lokalnym rolnikiem. Mariusz (w tej roli właśnie Rafał Cieszyński) uratuje Kasię gdy ta utknie autem na polnej drodze. Na jednym spotkaniu Kasi z Mariuszem się nie skończy, bo rolnik będzie szukał kontaktu z piękną mężatką, która zrobi na nim duże wrażenie. To początek nowego romansu Kasi? Poznaj szczegóły.

Rafał Cieszyński w obsadzie "Barw szczęścia" sąsiadem Kasi i Łukasza. Rolnik Mariusz ją w sobie rozkocha?

Po raz pierwszy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Rafał Cieszyński pojawi się w przełomowym dla małżeństwa Kasi i Łukasza momencie. Sadowscy rozstaną się, a na Kasię spadnie ciężar remontu ich nowego domu oraz opieki nad synem Ksawerym (Bartosz Gruchot), który mocno przeżyje to, co czeka ich rodzinę. Dość szybko koło samotnej Kasi pojawi się sympatyczny, zaradny i bardzo intrygujący sąsiad Mariusz. Lokalny rolnik, który będzie mieszkał w pobliżu kupionej niedawno, starej, drewnianej posiadłości Sadowskich, od pierwszego wejrzenia będzie pod wrażeniem potrzebującej pomocy mężatki...

Tak Kasia w 2846 odcinku "Barw szczęścia" pozna rolnika Mariusza

Spotkanie Kasi i Mariusza w 2846 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach będzie dziwnym zrządzeniem losu. W drodze do nowego domu auto Kasi utknie na polnej drodze w błocie. Jej wybawcą okaże się właśnie sąsiad, którego ani ona, ani Łukasz wcześniej nie mieli okazji poznać. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" na jednym spotkaniu tej dwójki się nie skończy. Wdzięczna Kasia następnego dnia zobaczy się z Mariuszem w kole gospodyń wiejskich na konkursie na "najlepszą szarlotkę". Jednym z uczestników będzie właśnie Mariusz, który zaimponuje Kasi umiejętnością pieczenia i gotowania.

Od tej chwili w 2846 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Mariusz zaczną się do siebie coraz bardziej zbliżać. Długie rozmowy, wspólne zainteresowania sprawią, że Kasi nie będzie już doskwierała samotność po rozstaniu z Łukaszem. Przy zaradnym, pomysłowym rolniku nowe życie Kasi na prowincji będzie wyglądało zupełnie inaczej. Sąsiad Sadowskich oczarowany mężatką będzie szukał okazji do kolejnych spotkań i zrobi wszystko, żeby jego urok zadziałał na Kasię.

Czy skończy się zdradą Kasi w nowym sezonie "Barw szczęścia"? Czy Łukasz po powrocie do żony i syna z Hiszpanii będzie musiał walczyć o ukochaną z sąsiadem? Tego dowiemy się dopiero w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2023.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze