Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Smutne rozstanie Kasi i Łukasza! Zostawi ją samą z synem na zawsze?

2023-08-14 20:45

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) rozstaną się mimo trwającej żałoby! Tuż po pogrzebie Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) małżeństwo Sadowskich zostanie wystawione na ciężką próbę. Bez konsultacji z żoną Łukasz w 2844 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zdecyduje się na wyjazd do Hiszpanii do swojej córki Paulinki (Lena Jastrzębska) i Izy Małek (Agnieszka Warchulska). Dla Kasi stanie się jasne, że mąż może już nigdy nie wrócić, że zostanie sama z ich synem Ksawciem (Bartosz Gruchot). Poznaj szczegóły.

Co będzie z Kasią i Łukaszem w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Rozstanie Kasi i Łukasza w 2844 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi w przykrych okolicznościach. Od śmierci Stefana minie nieco ponad miesiąc, a Kasia już straci kolejną bliską osobę. Zaraz po przeprowadzce do nowego domu, gdy powoli Sadowscy skupią się na budowaniu szczęścia w miejscu, które ma być ich rodzinnym gniazdkiem, pojawią się koleje komplikacje.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Łukasza ogarnie strach, że po wyjeździe Izy i Paulinki do Hiszpanii przez długi czas nie zobaczy córki. Żeby ból rozłąki był mniejszy, Sadowski w 2844 odcinku postanowi, że pojedzie razem z Paulinką i jej matką do Barcelony na dwa tygodnie. Tyle, że nie uzgodni tego z Kasią! Nic dziwnego, że decyzja męża będzie dla Kasi sporym zaskoczeniem i ciosem w czasie trwającej żałoby. Nie zabroni ukochanemu podróży do Hiszpanii, ale odbije się to na ich relacjach.

Kasia i Łukasz rozstaną się w 2844 odcinku "Barw szczęścia", a ich syn uzna, że nigdy już nie będą rodziną jak kiedyś. Ksawery nie otrząśnie się jeszcze po śmierci dziadka Stefana, więc będzie się bał, że teraz ojciec go opuści, że już na zawsze zostaną z Kasią sami! W tak smutnej atmosferze Łukasz spakuje się i wyjedzie. Dobro córki Paulinki będzie dla niego ważniejsze niż obawy syna i zawód jaki sprawi Kasi.

Dopiero w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" okaże się czy małżeństwo Kasi i Łukasza przetrwa tę próbę. Zwłaszcza, że u boku Kasi pojawi się nowy sąsiad, rolnik Mariusz (Rafał Cieszyński).

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze