Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Alicja zastąpi Ewuni zmarłą matkę! Będzie z nią na cmentarzu w szczególną rocznicę – ZDJĘCIA

2023-06-07 15:47

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Alicja (Monika Dryl) zaopiekuje się Ewunią (Gabriela Ziembicka), zgodnie z obietnicą, jaką złożyła jej babci Elżbiecie (Marzena Trybała). Umińska przejmie opiekę nad Walawską tym bardziej, że Artur Chowański (Jacek Rozenek) będzie zbyt zajęty nowym romansem z Basią (Sławomira Łozińska). W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej to Alicja będzie z Ewunią w szczególnym momencie na cmentarzu, gdzie w najgorszych chwilach Walawska będzie mogła liczyć na jej wsparcie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Alicja zaopiekuje się Ewunią w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Spełni słowo dane Elżbiecie

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach to Alicja przejmie opiekę nad Ewą. Była kochanka Artura zajmie się jego przybraną córką, gdy ten będzie zbyt zajęty układaniem sobie życia u boku Basi, wdowy po zmarłym Zenku (śp. Jan Pęczek), w której po tragicznej śmierci Marty (Katarzyna Zielińska) odnajdzie swoją bratnią duszę. Chowański całkowicie odda się nowemu związkowi, przez co znów odsunie Walawską na dalszy plan, ale na szczęście będzie jeszcze Umińska. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Alicja otoczy Ewunię troskliwym ramieniem i będzie z 14-latką w najgorszych chwilach, zgodnie z obietnicą, jaką wspólnie z Arturem złożą jej babci Elżbiecie. Tyle tylko, że w pełni spełni ją właśnie Umińska!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Alicja będzie towarzyszyć Ewuni na cmentarzu. Jak pokazała Monika Dryl na swojej relacji na Instagramie Umińska przyprowadzi ubraną na czarno Walawską w odwiedziny do jej najbliższych zmarłych. Przypomnijmy, że los nie oszczędzał Ewuni, gdyż musiała pożegnać brutalnie zamordowaną matkę Martę, tragicznie zmarłą siostrę Moniczkę (Natalia Żyłowska), ojca Piotra (Piotr Jankowski), który po wypadku córki popełnił samobójstwo i dziadka Karola (śp. Tadeusz Borowski). Tak naprawdę z rodziny pozostała jej już tylko babcia Elżbieta, ale po śmierci ukochanego męża również i z nią nie było najlepiej, dlatego już w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Umińska zacznie spełniać jej obietnicę.

- Dziś znów na cmentarzu. Tym razem zdjęcia do @barwyszczescia.offical. Z @gaba_ziembicka_ - skomentowała swoją relację Monika Dryl.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Umińska zastąpi Ewuni zmarłą matkę i wspólnie z nią zjawi się na cmentarzu, aby poczuwać przy bliskich dziewczynki. Walawska będzie miała ze sobą kwiaty, które osobiście położy przy grobie ukochanej osoby, a to wszystko pod czujnym okiem Alicji. Wszystko przez to, że Umińska nie odstąpi Ewuni na krok, po to, aby jak najlepiej wywiązać się z danego słowa, tym bardziej pod nieobecność Artura. A jak wiadomo niektóre, a szczególnie te najtrudniejsze sprawy, lepiej załatwiać przy wsparciu kobiecej ręki...

Barwy szczęścia. Basia po nocy Arturem nawet go nie pocałuje!
Najnowsze

Materiał sponsorowany