Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2756: Chowański i Alicja rodzicami Ewy po śmierci Elżbiety. Wypełnią jej ostatnią wolę - ZDJĘCIA

2023-02-11 7:02

W 2756 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Artur Chowański (Jacek Rozenek) i Alicja Umińska (Monika Dryl) zgodzą się przejąć opiekę nad Ewą (Gabriela Ziembicka) na wypadek śmierci jej babci Elżbiety (Marzena Trybała). Po nagłym odejściu męża Eli, dziadka Ewuni, Karola Żeleńskiego (śp. Tadeusz Borowski) dla pogrążonej w żałobie wdowy stanie się jasne, że kiedy ona umrze, Ewa zostanie na świecie zupełnie sama. Poprosi więc byłego zięcia i jego dawną kochankę, żeby zostali rodzicami Ewci. Artur i Alicja w 2756 odcinku "Barw szczęścia" wypełnią ostatnią wolę Elżbiety, ale postawią jej jeden warunek. Sprawdź jaki i zobacz ZDJĘCIA z kolejnej tragedii w życiu 14-letniej Ewy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2756 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Karola Żeleńskiego w 2755 odcinku "Barw szczęścia" spadnie na Ewę i Elżbietę tak nagle, że obie będą zdruzgotane stratą ukochanego dziadka i męża. Zwłaszcza Ewunia, która w ciągu pięciu ostatnich raz przeżyła całą serię bolesnych zdarzeń, musiała się pogodzić z odejściem matki Marty (Katarzyna Zielińska), która została porwana i bestialsko zamordowana, śmiertelnym wypadkiem młodszej siostry Moniczki (Natalia Żyłowska), samobójstwem ojca Piotra (Piotr Jankowski). Nic dziwnego, że 14-latka już nie udźwignie kolejnego ciosu od losu. Będzie przekonana, że wszyscy ją opuszczają, a ona nie ma na to żadnego wpływu.

W obliczu śmierci już w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Elżbieta zwróci się do Artura Chowańskiego i Alicji Umińskiej z wyjątkową prośbą, żeby zostali rodzicami Ewy. Zgodnie z prawem, tak, aby na wypadek jej odejścia, sierota Ewcia nie została zupełnie sama. - Ewa ma też was... Dlatego chciałabym, żebyście mi obiecali, że zajmiecie się Ewą gdyby mnie kiedyś zabrakło...

Poruszony Chowański w 2755 odcinku "Barw szczęścia" od razu przerwie byłej teściowej. - Ale nie możesz tak mówić! Jednak Elżbieta poprosi Artura, by pozwolił jej dokończyć. - Wiem, co mówię... Bardzo was proszę, obiecajcie mi to. Będzie mi łatwiej, kiedy będę wiedziała, że gdyby coś mi się stało, to ktoś się nią zajmie i nie zostanie sama. Rozumiecie?

Oczywiście Artur i Alicja w 2756 odcinku "Barw szczęścia" nie odmówią Elżbiecie. - Jesteśmy nietypową rodziną, ale jednak rodziną - zaznaczy Chowański, a Umińska doda, że zaopiekują się Ewcią w razie takiej konieczności. Zastrzegą jednak, że póki co Ewa nie może się o tym dowiedzieć. Nie będą chcieli, żeby 14-latka martwiła się już teraz, że straci także babcię.

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze