Barwy szczęścia, odcinek 2089: Poruszające słowa Ewuni o zmarłej siostrze na pogrzebie Moniczki - ZWIASTUN

2019-09-09 10:41 Ag
Barwy szczęścia odc. 2089. Pogrzeb Moniki. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski), Elżbieta (Marzena Trybała), Ewunia (Gabriela Ziembicka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2089. Pogrzeb Moniki. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski), Elżbieta (Marzena Trybała), Ewunia (Gabriela Ziembicka)

Pogrzeb Moniczki (Natalia Żyłowska) w serialu "Barwy szczęścia" będzie ostatnią szansą na to, by się pożegnać ze zmarłą 4-latką. W 2089 odcinku "Barw szczęścia" cała rodzina i uczestnicy wypadku, w którym zginęła Monika zbiorą się na pogrzebie, by oddać hołd córce Piotra (Piotr Jankowski) i Igi (Ad Fijał). Z ust Ewuni (Gabriela Ziembicka), która straciła ukochaną siostrę i wciąż nie pogodziła się ze śmiercią mamy Marty (Katarzyna Zielińska) padną wzruszające słowa. Zobaczcie zwiastun "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2089 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Moniczka Walawska z "Barw szczęścia", która zmarła po tragicznym wypadku busa zostanie pochowana 22 lutego 2019 roku. W 2089 odcinku "Barw szczęścia" po mszy żałobnej w kościele p.w. Świętych Apostołów nieopodal osiedla na Zacisznej trumna z ciałem Moniczki zostanie złożona do grobu na miejscowym cmentarzu.

To będzie wyjątkowo przejmują chwila zwłaszcza dla rodziców zmarłej 4-latki - Piotra i Igi, ale także dla jej rodzeństwa oraz wszystkich uczestników wypadku, którzy wyszli z niego cało. Władek (Przemysław Stippa) i Jola (Małgorzata Potocka) też zjawią się na cmentarzu, by pożegnać Moniczkę. Byli opiekunami dziewczynki podczas wycieczki na mecz i nie ponoszą winę za jej śmierć, ale to nie zmniejszy ich wyrzutów sumienia.

Sprawdź też: Piotr Jankowski odszedł z Barw szczęścia. Uśmiercą Piotra jak jego córkę Moniczkę?

Kiedy trumna z ciałem Moniczki w 2089 odcinku "Barw szczęścia" zostanie złożona w grobie w oczach Ewuni pojawią się łzy. Nie tak dawno żegnała ukochaną mamę, a teraz Bóg zabrał jej siostrzyczkę. 

- Babciu, ja nie chcę umrzeć... - wyzna poruszona Ewunia, a jej słowa sprawią, że serce Elżbiety (Marzena Trybała) aż zadrży ze strachu na samą myśl o straci dziewczynki.

Matka zmarłej Marty z trudem powstrzyma emocje. - Nie myśl tak, Ewuniu, będziesz żyła 100 lat... Obiecuję... - zapewni wnuczkę, lecz Ewunia nie da się przekonać. - Mama i Monika też chciały żyć i obie już są na cmentarzu... Boję się... - doda zrozpaczona córka Piotra.

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2091: Piotr ucieknie? Śmierć Moniczki go dobije

W 2089 odcinku "Barw szczęścia" w tym dramatycznym momencie Elżbieta zajmie się wnuczką, bo zauważy,że Walawski nie będzie w stanie zapewnić jej należytej opieki.

Z kolei Iga zabierze Miłoszka (Jakub Kwinta) na plac zabaw, miejsce, które często odwiedzali gdy Moniczka jeszcze żyła. Piotr się na to zgodzi, ale później Iga zniknie razem z synem (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Najnowsze