Barwy szczęścia po wakacjach 2021! Regina w ciąży tuż po ślubie trafi do szpitala! Usłyszy straszną diagnozę o chorobie

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia po wakacjach 2021! Regina w ciąży tuż po ślubie trafi do szpitala! Usłyszy straszną diagnozę o chorobie

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Regina w ciąży tuż po ślubie trafi do szpitala! Usłyszy straszną diagnozę o chorobie

2021-06-16 10:32

Dramat w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021! Regina (Kamila Kamińska) ledwo powie sakramentalne "tak", a chwilę później w 2466 odcinku "Barwy szczęścia" wyląduje w szpitalu. Lekarze przeprowadzą jej szereg badań, a Franek (Mateusz Banasiuk) odejdzie od zmysłów. Sytuacja ciężarnej Reginy będzie na tyle poważna, że szybko nie wyjdzie ze szpitalnego oddziału. Ślub Reginy i Franka zakończy się na prawdziwym dramacie pary... Straszna diagnoza będzie dla niej ciosem. Franek spróbuje stanąć na wysokości zadania i podaruje jej wyjątkowy prezent, ale nawet to może nie pomóc w uratowaniu kobiety. A co z dzieckiem? Czy ciążę uda się uratować w 2466 odcinku "Barwy szczęścia"?

Regina w szpitalu w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 w szpitalu! Czeka ją batalia o własne zdrowie 

Ślub Reginy i Franka w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 miał być wielkim i pięknym wydarzeniem, a skończy się na tragedii... Para stanie na ślubnym kobiercu, sporzy sobie w oczy i w końcu wypowie sakramentalne "tak". Niestety "nowa droga życia" w ich przypadku okaże się nie być usłana różami. Regina z "Barwy szczęścia" tuż po ślubie trafi na szpitalny oddział! Będzie miała dziwne dolegliwości i zacznie podejrzewać poważną chorobę. 

W szpitalu okaże się, że krótki pobyt i powierzchowne badania nie wchodzą w grę. Kobieta usłyszy tragiczną diagnozę odnośnie tego, że musi poddać się specjalistycznym badanom w warunkach laboratoryjnych. Właśnie wtedy zrozumie, że sytuacja jest bardzo poważna. 

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Franek w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nie będzie mógł uwierzyć, że ledwo poślubił Reginę, a spotkał ich taki los. Wiadomo już, że aktorka Kamila Kamińska całkiem niedawno urodziła dziecko, ale w związku z tym, że "Barwy szczęścia" są kręcone z wyprzedzeniem, widocznie nie mogła brać udziału w pracach na planie w czasie ciąży. Stąd scenarzyści wymyślili dla Falkowskiej chorobę, przez co Regina nie będzie pojawiała się zbytnio w najnowszym sezonie "Barwy szczęścia". Serialowa Regina pozna straszną diagnozę i będzie musiała walczyć z chorobą. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

Chociaż Falkowska w "Barwy szczęścia" zacznie mieć poważne problemy, Franek jej nie zostawi. Na okres pobytu w szpitalu podaruje jej wyjątkowy prezent. Kupi żonie pluszowego misia, do którego będzie mogła przytulać się wtedy, kiedy poczuje się samotna. To tylko udowodni, że Franek naprawdę pokochał Reginę i nie zostawi jej w trudnych momentach. Póki co, aktorka Kamila Kamińska nie poinformowała o całkowitym odejściu z serialu "Barwy szczęścia", więc jej bohaterka najprawdopodobniej wróci do pełni sił i zdrowia. 

Najnowsze