Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kacper znajdzie sobie dziewczynę? To nie będzie Madzia

2019-08-13 12:40 Ag
Barwy szczęścia odc. 2068. Magda (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2068. Magda (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)

Metamorfoza, którą w serialu "Barwy szczęścia" przejdzie Kacper Jabłoński (Jakub Szlachetka) to początek sporych zmian w życiu 18-latka cierpiącego na Zespół Aspergera. W nowym sezonie "Barw szczęścia" Kacper zmieni się nie do poznania. Dołączy do paczki przyjaciół Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), znów będzie bliska z Madzią (Natalia Sierzputowska), ale w jego życiu pojawi się też inna dziewczyna. Mamy zdjęcie zza kulis "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

To będzie największa przemiana w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2019. Kacper Jabłoński, spokojny, wrażliwy chłopak, u którego stwierdzono Zespół Aspergera jak ognia unikał bliskich kontaktów z dziewczynami, bał się seksu z Magdą i dość ostro ją odtrącił. Zdradzona Madzia w akcie zemsty zrobiła z niego drania, który zabawił się jej uczuciami i upokorzył (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Przeczytaj też: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Patryk z nową dziewczyną! Zostawi dla niej Agatę?

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" od września terapia Kacpra u psychologa przyniesie widoczne efekty. 18-latek otworzy się na kontakty z rówieśnikami, dołączy do paczki przyjaciół Oliwki i Kajtka (Jakub Dmochowski), a nawet odważy się zrobić kolejny krok w relacjach z Madzią. Będzie między nimi naprawdę gorąco!

Jednocześnie Kacper wyraźnie zmieni swój styl. Przejdzie metamorfozę, zapuści włosy i zacznie się inaczej ubierać. Efekty dość zaskakującej przemiany tego młodego bohatera "Barw szczęścia" możecie zobaczyć TUTAJ >>>

Nie przegap: Śmierć Moniki w Barwach szczęścia. Córka Piotra umrze po wypadku. To Walawski będzie winny tej tragedii

Ale na tym nie koniec rewolucji w życiu Kacpra. Bo w nowym sezonie "Barw szczęścia" jesienią 2019 u jego boku pojawi się kolejna, piękna dziewczyna. Jakub Szlachetka na swoim profilu na Insagramie wrzucił zdjęcie z młodą aktorką Pauliną, która dołączy do obsady już wkrótce.

Najnowsze