Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Patryk z nową dziewczyną! Zostawi dla niej Agatę?

2019-08-09 13:54
Barwy szczęścia odc. 2074. Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2074. Patryk (Konrad Skolimowski)

W najnowszym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2019 Patryka (Konrad Skolimowski) nie opuszczą kłopoty, których zdążył sobie narobić. Czy do narkotyków i zemsty gangsterów dołączy zmiana dziewczyny? Fani serialu zastanawiają się, jak na wyczyny swojego chłopaka zareaguje Agata (Natalia Zambrzycka) - czy wytrzyma mroczne sekrety? Być może Patryk znajdzie rozwiązanie i na ten problem i zastąpi Agatę nową dziewczyną! Aktor z "Barw szczęścia" pokazał zdjęcia z planu serialu z piękną brunetką!

Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku, 02.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Na Instagramie Konrad Skolimowski chwali się zdjęciami z planu serialu "Barwy szczęścia" w towarzystwie błękitnookiej brunetki.Niestety, pozostał tajemniczy i nie oznaczył jej na zdjęciu  Ta aktorka nie pojawiła się wcześniej w serialu. Czyżby do życia Patryka wkroczyła nowa kobieta?

Serialowy Patryk pyta swoich fanów: - Więcej jest? Blondynek Vs Brunetek? I prosi: Piszcie kto rządzi! Pamiętamy, że sam Patryk preferował dziewczyny jasnowłose - to właśnie dla niego Agata przefarbowała kruczoczarne włosy na jasny blond! Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" nie będzie tego żałować? Gdyby nową miłością w życiu Patryka miała okazać się widoczna na zdjęciu brunetka, mogłoby to oznaczać, że Patryk przejdzie prawdziwą przemianę. Czy jednak nie skończyłoby się tylko na kolorze włosów?

Przypomnijmy, że pod koniec ostatniego sezonu "Barw szczęścia" Patryk wplątał się w nie lada kłopoty i już cierpliwość swojej dziewczyny, Agaty nadwyrężył. Pobicie przez Kasjera, dziwne tłumaczenia chłopaka - niestety ona nadal mu wierzy i nie orientuje się w jego ciemnych interesach. Czy Patryk znów zostanie pobity? - czytaj tutaj>>>. 

Czyżby w "nagrodę" za ufność i lojalność Patryk miał swoją dziewczynę jeszcze zdradzić? Jak myślicie, czy prowadzący awanturnicze życie bohater skrzywdzi serialową Agatę! Mamy nadzieję, że nie, bo dziewczyna już sporo przeszła w życiu  i przy boku swojego chłopaka miała nadzieję na prawdziwe szczęście...

Najnowsze