Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2803: Miłosna schadzka Natalii i Cezarego. Zdjęcia milionera z kochanką trafią do sieci - ZDJĘCIA

2023-04-04 11:36

W 2803 odcinku "Barw szczęścia" Cezary Rawicz (Marcel Opaliński) wróci do Natalii (Maria Dejmek) z Londynu i udowodni, że podczas wyjazdu z Sofią (Valeri Guliaieva) nic między nimi nie zaszło! Co prawda tuż po jego powrocie Natalia zacznie podejrzewać, że kochanek chce zakończyć ich związek, ale w 2803 odcinku "Barw szczęścia" Cezary da Zwoleńskiej jasno do zrozumienia, że nie wymieni jej na Sofię. Ani teraz, ani nigdy. Para spędzi upojne chwile w hotelu Stańskich. A zdjęcia z miłosnej schadzki Natalii i Cezarego trafią do sieci. Nie tylko Sofia, ale także matka Rawicza, Józefina (Elżbieta Jarosik) będzie wściekła. Poznaj szczegóły i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z 2803 odcinka.

Barwy szczęścia, odcinek 2803 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Cezarego i Sofii w 2803 odcinku "Barw szczęścia" rozwieje wątpliwości Natalii co do ukochanego, który kilka dni spędzi z byłą narzeczoną na służbowym wyjeździe w Londynie. Jednak zanim dojdzie do spotkania pary kochanków Cezary odwiezie Sofię do jej mieszkania i da jej jasno do zrozumienia, że między nimi nie będzie jak dawniej. Świetnie się razem bawili, ale na tym koniec. Związał się z Natalią i to z nią chce teraz być.

Początkowo w 2803 odcinku "Barw szczęścia" Natalia nie będzie miała o tym pojęcia. Zdjęcia Sofii i Cezarego, którego eks Rawicza umieści na swoim profilu w internecie będą dowodziły, że oboje bardzo się do siebie zbliżyli. Zwoleńską ogarnie przygnębienie, że kolejny raz źle wybrała faceta, że ulokowała uczucia w mężczyźnie, który nie traktuje jej poważnie, że jest draniem jak poprzedni kochankowie. Jak podaje światseriali.interia.pl ze swoich obaw co do Cezarego i Sofii zwierzy się Malwinie (Joanna Gleń). - Irek mnie zdradzał z naszą wspólną koleżanką, Oliwier okazał się oszustem, wciągnął mnie w aferę kryminalną, przez dwa lata nie mogłam wykonywać zawodu, a o Wilku to w ogóle szkoda gadać - Natalia uzna nawet, że ma pecha w miłości.

Ale tym razem będzie inaczej, bo w 2803 odcinku "Barw szczęścia" Cezary wcale nie zostawi Natalii dla Sofii. Wręcz przeciwnie! Zaraz po pożegnaniu z byłą narzeczoną, pojedzie do kancelarii Zwoleńskiej, gdzie od razu chwyci ją w ramiona i stęskniony zacznie namiętnie całować. Dość szybko zakochani zrezygnują z planu randki, bo Natalia nie zechce marnować czasu na wspólny obiad.

To ona w 2803 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje Cezaremu seks schadzkę w hotelu Stańskich. Para wyląduje w łóżku, spędzi razem upojne chwile, a Natalia żeby utrzeć nosa Sofii wstawi ich wspólne zdjęcia z hotelu na swój profil. Tak do sieci trafi relacja z miłosnych uniesień Natalii i Cezarego, która rozwścieczy nie tylko Sofię, ale także matkę Rawicza. Wredna Józefina szczerze nienawidzi Natalii i zrobi jeszcze wiele, by jej syn rozstał się z prawniczką.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze