Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Zamienią Klarę na nową aktorkę?! Olga Jankowska nie wróci, ale jest nowy pomysł

2023-03-31 8:46

Klara nie wróci do "Barw szczęścia", ale będzie nowa aktorka? Olga Jankowska odeszła z serialu, ale wciąż Hubert (Marek Molak) czy Agata (Natalia Zambrzycka) mają z Pyrką kontakt telefoniczny. Ostatnio w "Barwach szczęścia" z ich rozmów wyniknęło, że Klara dostała kolejną zawodową propozycję i nie wraca do kraju... Widzowie "Barw szczęścia" nie doczekają się Olgi Jankowskiej na ekranie i to stało się faktem, kiedy aktorka pożegnała się z produkcją np. w poście na swoim Instagramie. Okazuje się, że pojawia się inny pomysł. Zamienią aktorki, a Klara wróci jako nowa osoba?

Nowa Klara w "Barwach szczęścia"? Olga Jankowska już nie zagra Pyrki 

Klara wyjechała do USA, a sama Olga Jankowska ogłosiła w poście na Instagramie, że 2751 odcinek "Barw szczęścia" był ostatnim z jej udziałem. Aktorka wcielała się w rolę Klary przez blisko 15 lat, ale prywatnie postanowiła skupić się na innych wyzwaniach zawodowych i nie zamierza kontynuować pracy na planie "Barw szczęścia". Po wyjeździe Pyrki do USA, rodzina połączyła się z nią na wideo, ale ostatnio ani nie widać, ani nie słychać kobiety. Hubert w 2787 odcinku "Barw szczęścia" dostał za to telefon od żony, a podczas rozmowy Klara ogłosiła, że nie wraca do Polski. Widzowie nie mogli usłyszeć nawet głosu Klary, a wszystko wyjaśniły słowa Huberta i Agaty. Widać doskonale, że scenarzyści wyciszają wątek Klary, bo Olga Jankowska nie udziela się już podczas kręcenia kolejnych scen. 

Pojawia się jednak pewien pomysł. Skoro Olga Jankowska definitywnie odcięła się od swojej serialowej bohaterki, może zastąpią ją inną aktorką? Na Faebooku Superseriali pod jednym z postów dot. "Barw szczęścia", pojawił się wymowny komentarz jednej z widzek, która podała rozwiązanie sprawy.

"Postać będzie i również nie będzie,postać zawieszona. Lepiej niech coś zrobią z tą postacią,bo wiemy że nie wróci aktorka już się pożegnała z serialem. Scenarzyści wymyślcie coś konkretnego niech wróci może zastąpić ją inna aktorka, może ją zagra lepiej bo ta wcześniej to była taka płytka" - czytamy słowa zamieszczone pod grafiką na Facebooku Superseriali. 

Klarę z "Barw szczęścia" zastąpi nowa aktorka?

Póki co nie są znane plany produkcji "Barw szczęścia", co do rozwoju sytuacji z Klarą. Wydaje się jednak, że scenariusz serialu w ogóle nie zakłada jej powrotu z USA. Prawdopodobnie Hubert będzie musiał pogodzić się z faktem, że żona zostanie w Stanach na zawsze, a on zostanie zmuszony do ułożenia sobie życia na nowo... Byłoby to ogromne zaskoczenie, gdyby postać Pyrki jednak pojawiła się na ekranie, ale jako inna aktorka. W najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" taka sytuacja nie będzie mieć jednak miejsca. 

Tajemnicza Asia zastąpi Hubertowi Klarę w "Barwach szczęścia"?

Zdradzamy, że niebawem Hubert zbliży się do atrakcyjnej Asi (Anna Gzyra), która pojawi się w domu rodzinnym Pyrków. Samotna matka będzie wiedziała doskonale, co to znaczy wychowywać dziecko w pojedynkę, a przecież taki los czeka Huberta. Asia to matka Emila (Artem Malashchuk), który mocno namiesza w życiu Emilki (Jessica Frankiewicz) i Grzelaków. Jak pokazują zdjęcia z planu "Barw szczęścia", Asia na pewno pojawi się w domu Huberta, ale jeszcze nie wiadomo, czy stanie się dla niego tak bliska jak kiedyś żona...

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze