Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2793: Modrzycki wygryzie Łukasza?! Wangel będzie miał u niego olbrzymi dług

2023-03-21 15:14

W 2793 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zacznie obawiać się, że straci pracę. Sadowski zwierzy się Kasi (Katarzyna Glinka), że po oszustwie Anity (Karolina Porcari), może nie być już redaktorem naczelnym "Szoku", gdyż Wangel (Marek Kałużyński) będzie miał wciąż do niego żal, że wpakował go w takie bagno. W 2793 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz uzna, że jego dni w redakcji są policzone, a jego miejsce najpewniej zajmie Modrzycki (Piotr Ligenza), który na dobre wkupi się w łaski Tytusa, w związku z czym wydawca będzie miał wobec niego ogromny dług wdzięczności do spłacenia. Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2793 - czwartek, 6.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2793 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz przerazi się, że niebawem może stracić pracę w "Szoku". Wszystko przez to, że Wangel będzie miał wobec niego ogromny żal, a na dodatek obarczy Sadowskiego winą za oszustwo Anity z budową apartamentowców na Sycylii, do których zainwestowania sam go przecież zachęcał. Oczywiście, ani Łukasz, ani Kasia (Katarzyna Glinka) nie mieli pojęcia, że Szymczakowa zrobi wszystkich na szaro, a gdy zaczną mieć obawy co do jej uczciwości, to natychmiast zaalarmują o wszystkim Tytusa i Izę Małek (Agnieszka Warchulska). Tyle, że wtedy już będzie za późno, gdyż inwestorzy wpłacą już drugą ratę, a budowa na wyspie nawet się nie zacznie, gdyż wspólnik Anity okaże się oszustem i bankrutem! W momencie, gdy wszystko będzie wydawało się stracone w "Barwach szczęścia" do akcji wkroczy Modrzycki!

W 2785 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki dowie się o przekręcie Anity i zjawi się w hotelu Stańskich, gdzie dojdzie do konfrontacji Szymczakowej z Wangelem. Tam w głowie dziennikarza narodzi się pomysł jak odzyskać ukradzione pieniądze i skutecznie załatwić oszustów. Błażej opowie o swoim pomyśle Weronice (Maria Świłpa) i zaprosi ją do współpracy, na co młoda stażystka oczywiście się zgodzi, gdyż będzie chodziło o jej ojca. Już w 2787 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki i Weronika zastawią skuteczną pułapkę na oszustów, którzy wpadną w ręce policji, ale tuż przed przyjazdem funkcjonariuszy Błażejowi uda się wynieść z kryjówki Anity i Alessandra (Michelle Innocente) cześć skradzionych pieniędzy, które dziennikarz po cichu przekaże Wangelowi!

Oczywiście, w 2787 odcinku "Barw szczęścia" Wangel będzie ogromnie wdzięczny Modrzyckiemu za pomoc i postanowi się odwdzięczyć. Tytus zacznie naciskać na Łukasza, aby z powrotem przywrócił Błażeja do pracy w "Szoku", co Sadowski będzie musiał uczynić. To sprawi, że w 2793 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zacznie mieć poważne obawy, że Tytus na tym nie poprzestanie i niedługo zastąpi go Błażejem! Tym bardziej, że Modrzycki świetnie odnajdzie się w "Szoku", gdzie zacznie współpracować z Weroniką, a na dodatek uratuje jej ważny materiał, który okaże się wielkim hitem gazety! Wówczas Sadowski nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że jego dni w redakcji są już policzone i niebawem będzie musiał szukać sobie nowej pracy...

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Dramatyczny powrót Anity! Kasia oskarży ją o najgorsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze