Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2782: Wangel zdemaskuje oszustwo Anity! Oskarży Łukasza, że wpakował go na minę - ZDJĘCIA

2023-03-22 20:01

W 2782 odcinku "Barw szczęścia" Wangel (Marek Kałużyński) wybierze się na Sycylię, aby osobiście sprawdzić jak przebiega budowa apartamentowca na wyspie, w który zainwestował milion złotych. Tyle, że na miejscu nic się nie będzie działo, a Tytus zrozumie, że padł ofiarą oszustwa Anity (Karolina Porcari), której nową inwestycję polecił mu właśnie Łukasz (Michał Rolnicki). W 2782 odcinku "Barw szczęścia" wzburzony Wangel zadzwoni do Sadowskiego i zacznie robić mu wymówki, gdyż inwestycja Szymaczkowej okaże się jednym wielkim oszustwem, a na miejscu Tytus odkryje nowe zaskakujące fakty! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2782 - środa, 22.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2782 odcinku "Barw szczęścia" Wangel, po ostrzeżeniu Łukasza, wyleci na Sycylię, aby osobiście przekonać się, na jakim etapie są prace budowy apartamentowca na wyspie, w którego tak jak Iza Małek (Agnieszka Warchulska), zainwestował grube pieniądze. Tym bardziej, że Anita wyśle malarce zdjęcia z placu budowy, które okażą się jedną wielką fikcją, gdyż w rzeczywistości jeszcze nic nie ruszy, co bez trudu udowodni Silvia (Federica Guglielmino). Wówczas Szymczakowa zacznie tłumaczyć się, że to jedynie zabieg PR-owy, gdyż mają drobne opóźnienia, ale jednocześnie zapewni, że nie ma się czym martwić. Tyle, że jej słowa nie uspokoją Kasi (Katarzyna Glinka), która zacznie obawiać się, że inwestycja Anity to jedno wielkie oszustwo i poleci Łukaszowi zaalarmować o wszystkim Wangela. W 2782 odcinku "Barw szczęścia" Tytus zjawi się na miejscu i niestety potwierdzą się najgorsze przeczucia Sadowskiej...

W 2782 odcinku "Barw szczęścia" Tytus zadzwoni do Łukasza z pretensjami. Wangel już na wstępie zaatakuje Sadowskiego, że wpakował go w lewy interes! Zaskoczony Łukasz kompletnie nie będzie wiedział o co chodzi, ale Tytus szybko nadejdzie mu z pomocą i wyjaśni, że inwestycja to jedna wielka fikcja, w której utopił przez niego grube pieniądze!

- No cześć, co tam? Wyjaśniło się coś? - zacznie Łukasz.

- Wyjaśniło?! Wpakowałeś mnie na jedną wielką minę - zarzuci mu Wangel.

- Czekaj, ale jak to? - dopyta zszokowany Sadowski.

- Ta inwestycja to jeden wielki wałek. Bańkę jestem w plecy, rozumiesz?! - wyrzuci w 2782 odcinku "Barw szczęścia", gdyż na miejscu dowie się o Anicie i jej wspólniku zaskakujących faktów!

Już w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Wangel wróci do Polski i powie Łukaszowi, że budowa apartamentowca na Sycylii została wstrzymana przez syndyka, gdyż była jedynie zabezpieczeniem dla wspólnika Anity, który nie spłacał kredytów. Co więcej, Tytus odkryje, że Szymaczkowa od początku wiedziała o przekręcie i świadomie oszukała nie tylko jego, ale również Izę Małek. W 2783 odcinku "Barw szczęścia" wściekły Wangel nie będzie mógł darować Sadowskim, że polecili mu oszustkę i oskarży ich o współodpowiedzialność za całe zdarzenie!

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Dramatyczny powrót Anity! Kasia oskarży ją o najgorsze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze