Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2792: Kornel oszuka Jezierskich i zniknie! Zniszczy papiery rozwodowe i tyle go zobaczą - ZDJĘCIA

2023-04-05 12:49

W 2792 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) i Patryk (Konrad Skolimowski) zmuszą Kornela (Jakub Bohosiewicz), aby podpisał papiery rozwodowe i zniknął z ich życia raz na zawsze. Jezierscy będą mieli nadzieję, że dzięki temu wreszcie uwolnią się od podłego oszusta, ale nic bardziej mylnego. Co prawda, w 2792 odcinku "Barw szczęścia" przyciśnięty do muru Kornel złoży swoje podpisy i zdoła wyciągnąć od Sławki ostatnie grosze, ale wtedy wykorzysta chwilową nieuwagę żony i zniszczy wszystkie dokumenty. Jezierska zorientuje się, że mąż znów ją oszukał, ale wówczas będzie już w drodze do Francji... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2792 - środa, 5.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2792 odcinku "Barw szczęścia" Jezierscy postanowią raz na zawsze uwolnić się od Kornela. Sławka wręczy mężowi pozew rozwodowy i każe mu podpisać, że rozpad ich małżeństwa nastąpił z jego winy. Oczywiście, Jezierski będzie zszokowany ruchem żony, ale obieca, że podpisze dokumenty, choć tak naprawdę wcale nie będzie chciał rozwodzić się z żoną. Dlatego w 2792 odcinku "Barw szczęścia" będzie wstrzymywał się z podpisem do ostatniej chwili, licząc na to, że uda mu się namówić Sławkę do zmiany decyzji, wciskając jej przy tym bajeczki o wielkiej miłości, w które jednak już nikt nie uwierzy!

- Podpisałeś odpowiedź na pozew? - zapyta z nadzieją Sławka.

- Trudno mi się jest przełamać - stwierdzi Kornel.

- Co to znaczy? Proszę podpisać! - Jezierska postawi sprawę jasno.

- To znaczy, że ja nie chce tego rozwodu! Sławciu, kocham cię! - skłamie.

- Tato, kiedy ty w końcu przestaniesz mącić? - wtrąci się Patryk.

Wtedy w 2792 odcinku "Barw szczęścia" Kornel zda sobie sprawę, że tak łatwo nie pójdzie mu z żoną, dlatego postanowi zagrać również na emocjach Patryka! Jezierski zacznie przekonywać swoją rodzinę, że zrozumiał jak wiele może stracić i za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić, ale na to będzie już za późno!

- Ale ja nic nie mącę. Naprawdę mi na was zależy... - będzie brnął dalej.

- Kornel, nagle postanowiłeś być dobrym mężem, ojcem? A gdzie byłeś jak cię potrzebowaliśmy? - wytknie mu.

- Tak, wiem zawaliłem, ale dopiero teraz do mnie dotarło jak wiele straciłem i naprawdę zrobię wszystko, aby to odzyskać - uzna Jezierski.

- To już jest niemożliwe! - powie stanowczo Jezierska.

Wówczas w 2792 odcinku "Barw szczęścia" Sławka ponownie zmusi męża, aby podpisał dokumenty rozwodowe. Oczywiście, Patryk wstawi się za matką i sam poda ojcu długopis, przez co Kornel zrozumie, że nie ma już żadnych szans i przyciśnięty do ściany w końcu złoży swoje podpisy, ale nie będzie miał zamiaru odpuszczać!

- Okej, widzę, ze nie mam z wami żadnych szans. Dobra, jak chcecie. Szkoda - podsumuje.

Chwilę później w 2792 odcinku "Barw szczęścia" Sławka wygoni męża z mieszkania, a on obieca wyjechać, tyle, że nie będzie miał na to pieniędzy. Kornel poprosi żonę o pożyczkę, na co Jezierska ostatecznie się zgodzi, gdyż zrozumie, że w przeciwnym razie nigdy nie uwolni się od męża.

- Idź stąd już! - zażąda Sławka.

- Wyjadę, a mogłabyś mi pożyczyć trochę grosza na przeżycie? Przecież zostałem bez niczego - przypomni jej.

- Okej, dostaniesz pieniądze. Dam ci je, aby się od ciebie uwolnić - uzna Jezierska.

W tym momencie w 2792 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska uda się na górę po pieniądze, a Kornel wykorzysta chwilową nieobecność żony i sięgnie po dokumenty rozwodowe, które dopiero co podpisał. Oczywiście, Jezierski podrze wszystkie papiery, po czym odłoży teczkę na miejsce, przez co Sławka niczego się nie zorientuje. Jezierska da mężowi gotówkę i wyprosi go za drzwi, gdzie Kornel natknie się na Jaworskiego (Jacek Kałucki). Jezierski kolejny raz oszuka sąsiada i wyśle go do Sławki, która oświadczy Krzyśkowi, że już nie jest mu nic winna w imieniu męża, gdyż właśnie się z nim rozwodzi. Na dowód tego pokaże Jaworskiemu dokumenty rozwodowe i dopiero wtedy zorientuje się, że Kornel zniszczył wszystkie papiery i znów ją oszukał...

Barwy szczęścia. Ostateczny koniec Kornela. Jowita odda ojca w ręce bandyty Bondy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze