Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2788: Wangel i Iza odzyskają pieniądze skradzione przez Anitę! Modrzycki zabierze gotówkę przed przyjazdem policji - ZDJĘCIA

2023-03-31 8:46

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi przełom w sprawie oszustwa Anity (Karolina Porcari). Nie dość, że Modrzycki (Piotr Ligenza) doprowadzi do aresztowania Szymczakowej i jej kochanka Alessandra (Michelle Innocente), to jeszcze odzyska część skradzionych przez nich pieniędzy, które zabierze z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji. W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Błażej odda zabraną gotówkę Tytusowi Wangelowi (Marek Kałużyński), a chwilę później swoje środki odzyska również Iza Małek (Agnieszka Warchulska)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2788 - czwartek, 30.3.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Anita i jej kochanek Alessandro będą skończeni, a koszmar Izy i Wangela w końcu się skończy, dzięki Modrzyckiemu! Błażej i Weroniką (Maria Świłpa) zastawią na oszustów pułapkę, przez co Szymaczkowa i jej wspólnik wreszcie wpadną w ręce policji i trafią do więzienia. Ale to nie będzie wszystko, gdyż w trakcie zatrzymania oszustów jeszcze przed przyjazdem policji Błażej zakradnie się do ich biura, gdzie odnajdzie skradzione pieniądze. Oczywiście, dziennikarz zabierze ze sobą część gotówki, którą w lewą inwestycję na Sycylii zainwestowali Wangel i Małek i w 2788 odcinku "Barw szczęścia" odda ją właścicielom!

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Tytus będzie pod wrażeniem bohaterskiej akcji Błażeja i Weroniki, ale jeszcze nie będzie świadomy, że najlepsze będzie dopiero przed nim! Oczywiście, Wangel będzie ogromnie wdzięczny Modrzyckiemu za pomoc w ujęciu oszustów, ale do rozwiązania pozostanie mu jeszcze kwestia pieniędzy, skradzionych przez Anitę i jej kochanka. Tyle, że w 2788 odcinku "Barw szczęścia" i w tym aspekcie swoją pomocną dłoń wyciągnie do niego Błażej, który odda mu całą gotówkę, którą zainwestował w lewą ofertę!

- Mam coś dla pana - zacznie Błażej, po czym wręczy Tytusowi torbę z gotówką.

- Co to za pieniądze? -zdziwi się Wangel.

- Pańskie! 200 tysięcy euro, które zainwestował pan w te lewe nieruchomości na Sycylii - wyjaśni mu uśmiechnięty dziennikarz.

Wtedy w 2788 odcinku "Barw szczęścia" Wangel zacznie dopytywać Modrzyckiego, skąd wziął pieniądze, ale Błażej nie będzie skory do odpowiedzi. Wówczas Tyus od razu domyśli się, że Błażej zabrał pieniądze oszustom jeszcze przed przyjazdem policji i mocno się zaniepokoi, gdyż jeżeli prawda wyjdzie na jaw, to będzie miał spore problemy! Tyle, że tak naprawdę znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, bo jak odda pieniądze funkcjonariuszom, to prawdopodobnie ich więcej nie zobaczy...

- Skąd je masz? - spyta Tytus.

- A jakie to ma znaczenie? - odpowie wymijająco.

- Zabrałeś tej oszustce i jej facetowi, tak? Jeżeli to wyjdzie na jaw, to zrobi się afera. Muszę to zgłosić na policję - uzna Wangel.

- No proszę, niech pan zgłasza. Tylko wtedy nie zobaczy pan już swoich pieniędzy, bo pierwszeństwo w spłacie długów mają banki, fiskus i tego typu instytucje. Nie dostanie pan ani grosza - ostrzeże go Modrzycki.

Chwilę później w 2788 odcinku "Barw szczęścia" swoje zainwestowane pieniądze odzyska również Iza, której Modrzycki podrzuci taką samą torbę. Oczywiście, Małek również będzie świadoma, że gdy środki trafią na policję, to prawdopodobnie ich nie odzyska, dlatego bez żadnego wahania zdecyduje się je sobie zostawić!

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze