Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2787: Modrzycki uratuje Wangela! Zastawi pułapkę na Anitę i odzyska pieniądze - ZDJĘCIA

2023-03-14 12:43

W 2787 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki (Piotr Ligenza) zainteresuje się sprawą oszustwa Anity (Karolina Porcari) i wpadnie na pomysł jak odzyskać pieniądze, które zainwestował Wangel (Marek Kałużyński) w budowę apartamentowca na Sycylii. Dziennikarz postanowi zastawić pułapkę na Szymczakową i jej kochanka Alessandro (Michelle Innocente), a we wszystko wciągnie Weronikę (Maria Świłpa). W 2787 odcinku "Barw szczęścia" córka Wangela spisze się doskonale, dzięki czemu plan Modrzyckiego się powiedzie. Błażej nie tylko odzyska większość skradzionych pieniędzy Tytusa, ale również wpakuje oszustów za kratki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2787 - środa, 29.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2787 odcinku "Barw szczęścia" Anita i Alessandro będą skończeni, a to wszystko dzięki Modrzyckiemu! Błażej dowie się o przekręcie z budową apartamentowców na Sycylii i oczywiście postanowi zainteresować się sprawą. Dziennikarz odkryje, że Szymaczkowa, po wielkim przekręcie, wróciła do Polski i ukrywa się w mieszkaniu Sadowskich i właśnie tam będzie na nią czatował. Tym bardziej, że ani Kasia (Katarzyna Glinka), ani Łukasz (Michał Rolnicki) nie będą chcieli kryć oszustki i pozwolą u siebie zostać Anicie tylko pod warunkiem, że w końcu spotka się z inwestorami i powie jak się mają sprawy. W 2785 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do konfrontacji Szymczakowej z Wangelem w hotelu Stańskich, na której pojawi się również Modrzycki. To tam w głowie Błażeja narodzi się pomysł jak załatwić oszustkę!

W 2787 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki opowie Weronice jak odzyskać pieniądze, które jej ojciec zainwestował w lewą inwestycję Szymczakowej na Sycylii. Dziennikarz zaproponuje stażystce współpracę przy ujęciu oszustów, na którą córka Wangela oczywiście się zgodzi. Tym bardziej, że Błażejowi uda się odnaleźć dom, w którym ukryli się Anita i Alessandro po jego nagłym przylocie do Polski. W 2787 odcinku "Barw szczęścia" Weronika zajmie się zwabieniem Sycylijczyka na zewnątrz, a w tym samym czasie Błażej wejdzie do środka, aby porobić zdjęcia i przejąć ukradzioną gotówkę. W pewnym momencie Alessandro zorientuje się, co jest grane i zaatakuje stażystkę, ale wtedy przed domem zjawi się policja, która zatrzyma oszustów!

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Wangel będzie zachwycony efektami pracy Weroniki i Błażeja. Oczywiście, Tytus będzie ogromnie wdzięczny Błażejowi za pomoc w ujęciu oszustów, ale to nie będzie wszystko, gdyż dziennikarz postanowi po cichu przekazać mu część zabranej z ich domu gotówki, czym ponownie wkupi się w łaski byłego szefa. W 2789 odcinku "Barw szczęścia" Wangel zdecyduje się odwdzięczyć Modrzyckiemu za pomoc i zacznie naciskać na Sadowskiemu, aby ponownie zatrudnił dziennikarza w redakcji "Szoku". Tym bardziej, że dzięki Błażejowi również i Izie (Agnieszka Warchulska) uda się odzyskać większość zainwestowanych pieniędzy!

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Dramatyczny powrót Anity! Kasia oskarży ją o najgorsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze