Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2777: Agata wypomni Hubertowi dawne błędy. Stanie po stronie zdradzieckiej Iwony - ZDJĘCIA

2023-02-28 15:54

W 2777 odcinku "Barw szczęścia" nowy romans Iwony (Izabela Zwierzyńska), która dla starszego kochanka zmieni całe swoje życie, skłóci Agatę (Natalia Zambrzycka) i Huberta (Marek Molak). W domu Pyrków wszyscy będą żyli zdradą Iwony, rozpadem jej związku z Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski). Do tego dojdą kłamstwa najstarszej siostry, która sama nie przyzna się rodzeństwu, że ma już kolejnego faceta. Zachowanie Iwony w 2777 odcinku "Barw szczęścia" rozwścieczy Huberta, ale Agata nieoczekiwanie stanie po stronie siostry. Wypominając bratu, że sam kiedyś nie był święty, że popełnił jeszcze gorsze błędy. Ten konflikt u Pyrków nie zwiastuje niczego dobrego!

"Barwy szczęścia" odcinek 2777 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona w 2777 odcinku "Barw szczęścia" nie odważy się przyznać Agacie i Hubertowi, że nie jest już z Kępskim. Razem z Wioletką zostanie w Bostonie, ale przeprowadzi się do mieszkania starszego kochanka, profesora, u którego będzie na stażu! Tym samym ostatecznie zakończy związek z Tomkiem, zerwie ich zaręczyny i nie da Kępskiemu żadnej nadziei na to, że mogą jeszcze być razem. Po tym jak Tomasz oświadczył się Iwonie, wyjechali razem do Stanów wydawało się, że czeka ich szczęśliwe życie i wspólna przyszłość. Ale zdrada Iwony wszystko zniszczy. Doprowadzi Tomka do takiego stanu, że przestanie się dla niego liczyć nawet własne zdrowie i życie. Jakby Kępski chciał zapić się na śmierć!

Hubert, który w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" wyciągnie do niedoszłego szwagra pomocną dłoń zda sobie sprawę, że z winy niewiernej Iwony teraz Tomek tak bardzo będzie cierpiał. Nic dziwnego, że w 2777 odcinku "Barw szczęścia" Hubert przestanie kryć przed Agatą jak bardzo jest wściekły na siostrę, na to, co wyrabia ze swoim życiem, krzywdzi najbliższą jej osobę.

Niespodziewanie Agata weźmie stronę Iwony. W 2777 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie nawet do wniosku, że starsza siostra ma prawo szukać szczęścia w taki sposób, w jaki chce. Przypomni bratu, że on również nie był idealny, także popełnił błędy, zdradził Klarę (Olga Jankowska), wiele razy jego rodzina omal się nie rozpadła. Różnica zdań w sprawie zdrady Iwony wywoła napięcie między Agatą i Hubertem. A to jeszcze nie koniec problemów Pyrków z nieobecną siostrą. 

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze