Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kępski oświadczy się Iwonie! Zrobi to na złość Wiktorowi

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kępski oświadczy się Iwonie! Zrobi to na złość Wiktorowi

Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kępski oświadczy się Iwonie! Zrobi to na złość Wiktorowi

2022-03-18 12:47

W 2601 odcinku „Barw szczęścia” Tomek (Jakub Sokołowski) opuści szpital po przeszczepie wątroby, którą otrzymał od Wiktora (Grzegorz Kestranek). Syn Kępskiego i jego matka Grażyna (Kinga Suchan) zaczną wierzyć, że w ten sposób uda im się odbudować zniszczone relacje i że w końcu będą mogli zostać prawdziwą rodziną, ale mocno się przeliczą. W 2601 odcinku „Barw szczęścia” Tomek szybko zniszczy ich marzenia i wybierze nową rodzinę, w której dla nich nie będzie miejsca! Kępski oświadczy się Iwonie (Izabela Zwierzyńska) i to z nią i z Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) będzie planował wspólną przyszłość, a swojemu synowi postanowi to zrekompensować finansowo!

"Barwy szczęścia" odcinek 2601 - piątek, 25.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2601 odcinku „Barw szczęścia” Kępski w końcu odzyska siły po przeszczepie wątroby, którą podarował mu jego syn, czym uratował mu życie! Przypomnijmy, że jedyną zgodność tkankową Tomek miał właśnie z Wiktorem, którego los był mu zupełnie obojętny. Kępski nie interesował się synem do czas, aż znalazł się na granicy życia i śmierci. Wiktor zgodził się oddać mu wątrobę, gdyż uwierzył, że jego ojciec naprawdę chce żyć i naprawić ich relacje. W 2601 odcinku „Barw szczęścia” to właśnie Wiktor razem ze swoją matką jako pierwsi zjawią się w szpitalu, jeszcze przed Iwoną, aby odebrać Tomka i zawieźć go do domu!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2596: Jowita przed śmiercią Prota zacznie mu grozić! Rzuci się na byłego kochanka i obieca zemstę

Zobacz w GALERI ZDJĘĆ zaręczyny Tomasza i Iwony w 2601 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2601 odcinku „Barw szczęścia” cała czwórka zjawi się w mieszkaniu Tomka, gdzie Grażyna wyraźnie zacznie rywalizować z Iwoną o względy Kępskiego, a Wiktor zacznie wierzyć, że ich relacje naprawdę uda się naprawić. Jednak tuż po ich wyjściu jak podaje swiatseriali.interia.pl Pyrka wyzna Kępskiemu, że nie podoba jej się zachowanie jego byłej kochanki, która ciągle wspomina czasy, gdy byli razem, a przez to najwyraźniej liczy na to, że te czasy mogą teraz wrócić. Jednak Kępski w 2601 odcinku „Barw szczęścia” zapewni Pyrkę, że to nie ma dla niego żadnego znaczenia, bo liczy się tylko ona!

- Pewnie dlatego, że potem nie była już tak szczęśliwa jak wtedy w liceum. Ja najszczęśliwszy w życiu jestem właśnie teraz. Z tobą… Liczy się teraźniejszość… i nasza przyszłość  – wyjaśni jej Kępski.

- Myślisz, że nam wyjdzie? – dopyta Iwona.

- Jestem tego pewien – stwierdzi, po czym sięgnie po pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2604: Iwona zabierze Markowi córkę Wioletkę! Nawet Hubert jej nie powstrzyma

Wtedy w 2601 odcinku „Barw szczęścia” Tomek oświadczy się Iwonie, a kompletnie zaskoczona Pyrka aż zaniemówi, ale oczywiście zgodzi się zostać jego żoną!

- Iwona, wyjdziesz za mnie? – spyta Tomasz, po czym zostanie przyjęty.

Już w 2602 odcinku „Barw szczęścia” Iwona pochwali się zaręczynami z Tomkiem swoim najbliższym, którzy będą równie szczęśliwi jak ona! Jedynie Wiktor i Grażyna nie będą zadowoleni takim obrotem spraw, gdyż oboje myśleli, że po przeszczepie ich relacje się zmienią, a oni jeszcze będą mogli być prawdziwą rodziną, ale niestety w jej kręgu Kępski nie znajdzie dla nich miejsca! Zamiast syna, Tomek wybierze swoją nową kochankę i jej córkę Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka), a Wiktora kolejny raz przekupi i znów zniknie z jego życia!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2604: Wiktor kolejny raz straci ojca! Kępski wykorzysta wątrobę syna i zostawi go na zawsze

Barwy szczęścia. Kępski po przeszczepie wątroby złoży synowi ważną obietnicę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze