Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2774: Marek Złoty zastąpi Iwonie Kępskiego. Poleci do Pyrki do USA - ZDJĘCIA

2023-02-26 10:28

Tego nikt się nie spodziewał! W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) podejmie decyzję o wyjeździe do Iwony (Natalia Zwierzyńska)! Złoty dowie się, że relacja z Kępskim (Jakub Sokołowski) się rozpada, a jemu przecież zależy na szczęściu Pyrki i dobru córeczki Wioletki (Aurelia Żarnowiecka). Marek nie będzie się długo wahał w 2774 odcinku "Barw szczęścia" i kiedy tylko usłyszy, że Iwona nie ułożyła sobie życia z Tomaszem, on postanowi go zastąpić i wyjechać do USA do byłej partnerki. Co z tego wyniknie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2774 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Marek dowie się o rozstaniu Iwony i Kępskiego w 2774 odcinku "Barw szczęścia" i weźmie na poważnie problemy Pyrki. W końcu ma z nią dziecko i chociaż część rodziny nie akceptowała związku Złotego z pasierbicą, przez jakiś okres wydawali się szczęśliwi. Iwona liczyła nawet na pierścionek zaręczynowy i wyczekiwała momentu, kiedy partner się jej oświadczy. Zamiast tego dostała jednak pasmo rozczarowań, aż w końcu mężczyzna się z nią rozstał. To był cios dla kobiety, ale za jakiś czas poznała Tomasza, przystojnego biznesmena, który zawrócił jej w głowie. Kępski tak pokochał Iwonę, że nawet wyleciał z nią do USA, gdzie lekarka otrzymała szansę dużego rozwoju zawodowego. W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) przekażą Markowi, że związek siostry z Kępskim to właściwie przeszłość. 

Marek poleci do Iwony do USA. Będzie walczył o Pyrkę w 2774 odcinku "Barw szczęścia"?

Złoty dość szybko podejmie decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, gdzie przebywa Iwona. Uzna, że musi ją wesprzeć i upewnić się, że nie potrzebuje żadnej pomocy z Wioletką. Zdradzamy, że Tomasz załamie się po rozstaniu z ukochaną, tym bardziej, że ona go zdradzi z pewnym profesorem. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Kępski także postanowi jechać zawalczyć o Iwonę, ale zastanie puste mieszkanie i zrozumie, że relacja skończyła się raz na zawsze. Złoty będzie miał czyste intencje. Poleci do USA czysto przyjacielsko, nie będzie miał zamiaru podrywać kobiety, tym bardziej, że ona wejdzie w nowy związek. Złotemu bardziej zależy na kontakcie z córeczką i upewnienie się, że wszystko z nią w porządku. 

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze