Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2776: Hubert pozna wstrząsającą prawdę o zdradzie Iwony! Oszuka całą rodzinę, a Kępski już jej nie odzyska - ZDJĘCIA

2023-02-23 11:43

W 2776 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) spotka Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski), który wróci na stałe z USA po bolesnym rozstaniu z Iwoną (Izabela Zwierzyńska). To zdrada Iwony, która zacznie romansować ze starszym profesorem, doprowadzi do rozpadu ich związku. Mimo, że Tomek będzie gotów wybaczyć ukochanej skok w bok, Pyrka okłamie wszystkich i zacznie już nowe życie. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Hubert usłyszy co wyprawia Iwona w Ameryce, jak zabierze córkę Wioletkę do kochanka i potraktuje Tomka, który dla niej był gotów na każde poświęcenie. Reakcja Huberta na zdradę Iwony będzie zdecydowana. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2776 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Zdrada Iwony w 2776 odcinku "Barw szczęścia" zakończy jej związek z Tomaszem Kępskim. Na krótko po tym jak z ust Tomka rodzina Pyrki dowie się o jej romansie ze starszym profesorem, u którego odbywa staż w szpitalu w Bostonie, wyjdą na jaw kolejne szokujące szczegóły miłosnych uniesień Iwony. Na próżno Kępski będzie walczył o odzyskanie narzeczonej. Iwona oszuka nie tylko jego, ale także Huberta i Agatę (Natalia Zambrzycka), żeby zacząć nowe życie z kochankiem w Ameryce.

Kępski w 2776 odcinku "Barw szczęścia" nie odzyska Iwony

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Kępski wróci do Polski i zatrzyma się w hotelu Stańskich. Gdy pójdzie do szpitala po leki, które zażywa od czasu przeszczepu wątroby wpadnie na Huberta. Przyzna się niedoszłemu szwagrowi, że Iwona ostatecznie go porzuciła dla starszego Amerykanina! Pyrka domyśli się, że Tomek nie mógł już nic zrobić, by odzyskać Iwonę. - Nie dogadaliście się z Iwoną? To już koniec? Co powiedziała? - zapyta wprost Kępskiego.

Iwona z "Barw szczęścia" zacznie nowe życie z kochankiem w USA

- Zastałem puste mieszkanie. Wyprowadziła się z Wioletką do tego profesora - powie Tomek, który nie będzie miał okazji, żeby pożegnać się z córką Iwony. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Kępski doda tylko, że rozmawiał z Iwoną, która nie chciała nawet słuchać o ratowaniu ich związku. - Jest zakochana na zabój. Ten profesor to jest teraz ten jedyny - doda załamany Tomasz, która dla Iwony przeprowadził się do USA, tyle dla niej poświęcił, tyle razem przeszli.

Reakcja Huberta w 2776 odcinku "Barw szczęścia" będzie zdecydowana. Wścieknie się na Iwonę, że zniszczyła swój związek z Kępskim!

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Najnowsze

Materiał reklamowy