Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2772: Kępski zawalczy o Iwonę! Mimo zdrady poleci do USA odzyskać Pyrkę

2023-02-23 15:46

W 2772 odcinku "Barw szczęścia" Kępski (Jakub Sokołowski) będzie miał świadomość, że Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie była mu wierna, zdradziła go z pewnym profesorem w USA, a on został właściwie bez niczego. Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) nie poznają własnej siostry. W 2772 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz będzie mieć świadomość, że ukochana go zdradziła, ale on mimo wszystko postanowi wybrać się do USA, by ostatni raz zawalczyć o związek. Skutek okaże się szokiem dla wszystkich.

"Barwy szczęścia" odcinek 2772 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2772 odcinku "Barw szczęścia" Kępski uzna, że musi zawalczyć o Iwonę. Para wyjechała do USA, gdzie lekarka dostała szansę stażu, a Tomasz miał zajmować się domem i powoli szukać dla siebie zajęcia. Szkoda tylko, że dość szynko wyszło na jaw, że Pyrka zdradziła Kępskiego ze swoim profesorem i zniszczyła ten związek. Kępski nie będzie mógł przeżyć takiego końca jego relacji z Iwoną, dlatego poprosi o wsparcie Huberta. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, panowie urządzą sobie mocno zakrapiane wyjście, upiją się na całego, po czym Tomasza weźmie na refleksje na temat swojego życia. Uzna, że nie może "od tak" rozstać się z Iwoną i musi o nią zawalczyć. Podejmie decyzję o ponownym wylocie do Stanów Zjednoczonych. 

Kępski obwieści Wiktorowi, że jedzie walczyć o Iwonę

Tomasz w 2772 odcinku "Barw szczęścia" powie synowi Wiktorowi (Grzegorz Kestranek), że musi wyjechać i nie może go zabrać ze sobą. Chłopak nie zrozumie decyzji ojca, tym bardziej, że obiecał spędzić z nim nieco czasu. 

- Wiem, źle to wyszło... Myślałem, że zostanę dłużej, ale zmieniłem decyzję - cytuje wspomniany portal słowa Kępskiego. Tomasz wyjaśni synowi, że związek z Iwoną właściwie dobiegł końca, ale on chce raz jeszcze spróbować go ratować. 

- Nie kumam tego, tato. Iwona tak o ciebie walczyła, a teraz cię olała? - zdziwi się Wiktor. - Wiesz... Może nie ma co gonić za mirażem... Tu nikt cię nie odrzuca. Zostaw Iwonę i wróć tu na stałe. Masz do kogo - zachęci ojca nastolatek, ale to nie odciągnie go od decyzji. 

- Nie mogę się poddać bez walki - skwituje uparcie Tomasz i w 2772 odcinku "Barw szczęścia" wyleci do USA. Mężczyzna mocno się zdziwi, kiedy na miejscu zastanie puste mieszkanie. Nie będzie tam ani Iwony, ani jej rzeczy. Wkrótce w "Barwach szczęścia" Tomasz uzna, że kobieta na stałe wyprowadziła się do swojego kochanka profesora i takie też wieści przekaże Hubertowi. Tomasz zdecyduje, że nie będzie mieszkał w USA sam. Wróci do kraju bez Iwony i z poczuciem, że zrobił wszystko, by ratować ten związek.

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze