Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2774: Agata i Hubert uratują związek Iwony i Kępskiego?! Wykorzystają do tego Marka - ZDJĘCIA

2023-02-21 14:31

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 10.03.2023 o 20.10 w TVP2) Tomkowi (Jakub Sokołowski) nie uda się uratować związku z Iwoną (Izabela Zwierzyńska). Kępski wróci do USA i będzie nawet gotowy wybaczyć ukochanej romans ze starszym profesorem, jednak Pyrka zdąży już kompletnie oszaleć na jego punkcie. W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Tomek ponownie przyleci do Polski sam, ale Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) tak tego nie zostawią. Pyrkowie poinformują o wszystkim Marka (Marcin Perchuć), który osobiście postanowi zrobić z tym porządek! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2774 - piątek, 10.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Kępski wróci do Polski po ponownej podróży do USA. Niestety, Tomkowi nie uda się dogadać z Iwoną, która na dobre przepadnie w ramionach starszego profesora i o powrocie do narzeczonego nawet nie będzie chciała słyszeć. Mimo tego, iż Kępski będzie gotowy wybaczyć jej romans, który finalnie okaże się czymś więcej niż tylko przelotną znajomością. W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Tomek nie będzie miał już czego szukać za oceanem i zdecyduje się wrócić do kraju. Biznesmen ponownie zarezerwuje pokój w hotelu Stańskich, przez co Karolina (Marta Dąbrowska) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która dopiero co rozstanie się z Patrykiem (Konrad Skolimowski), zaczną domyślać się, że także i jego związek mógł dobiec końca!

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" o kolejnym samotnym powrocie Tomka do Polski dowiedzą się również Agata i Hubert. Mimo iż początkowo zdrada Iwony poróżni Pyrków, gdyż Agata zdecydowanie wstawi się za siostrą, którą z kolei ostro potępi Hubert, tak teraz rodzeństwo będzie mówiło jednym głosem. Szczególnie, że doskonale będą wiedzieli, iż Kępski wrócił do USA po to, aby wybaczyć narzeczonej romans i dać jej jeszcze jedną szansę, jednak ona nie będzie chciała z niej skorzystać. Jednak w 2774 odcinku "Barw szczęścia" Pyrkowie nie będą mogli tak tego zostawić i postanowią poinformować o wszystkim Marka, do którego zwrócą się z ogromną prośbą o pomoc!

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Hubert opowiedzą Markowi o problemach Iwony i Tomka. Oczywiście, Złoty nie przejdzie obok tego obojętnie, gdyż cała sytuacja będzie się również odbijać na jego córce i to ze względu na Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka) Marek zdecyduje się działać. W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Złoty postanowi osobiście wylecieć do USA, aby sprawdzić jak Iwona radzi sobie po wyjeździe Tomka i jak obecnie wygląda opieka nad ich córką, skoro Pyrka nie ma już obok siebie żadnego wsparcia, gdyż Klara (Olga Jankowska) znajduje się po zupełnie innej stronie Ameryki. Czy Markowi uda się wpłynąć na Iwonę? Czy Pyrka posłucha rad byłego kochanka, który sam okłamywał ją w sprawie uczuć i nie zachował się wobec niej w porządku? A może właśnie w ten sposób Iwona chciała sobie ulżyć? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze