Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2766: Cezary po seksie z Natalią doniesie na Klemensa! Zwoleńska ostatecznie się z nim rozprawi - ZDJĘCIA

2023-02-20 13:38

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 28.02.2023 o 20.10 w TVP2) Natalia (Maria Dejmek) po seksie z Cezarym (Maciej Opaliński) zrozumie, że trafiła na odpowiedniego mężczyznę. Zwoleńska poczuje się u jego boku naprawdę szczęśliwa i bezpieczna, dzięki czemu zrzuci Rawiczowi ogromny kamień z serca. Tym bardziej, że w 2766 odcinku "Barw szczęścia" Cezary przyzna się Natalii, że ostatnio wizytę złożył mu Klemens (Sebastian Perdek) i dał mu jasno do zrozumienia, że jeżeli ją skrzywdzi, to ostro się z nim rozprawi. Oczywiście, Zwoleńska tego tak nie zostawi i postanowi ostatecznie skonfrontować się z przyjacielem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2766 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" związek Natalii i Cezarego będzie rozkwitał, mimo tego iż Józefina (Elżbieta Jarosik) będzie robiła wszystko, aby zniechęcić syna do Zwoleńskiej i wpędzić go w ramiona Sofii (Valeri Guliaieva). Jednak intrygi Rawiczowej na nic się zdadzą, gdyż Cezary wciąż będzie spotykał się z Natalią, aż w końcu zakochani wylądują razem w łóżku. Namiętny seks połączy ich jeszcze bardziej, a Zwoleńska poczuje się u boku ukochanego naprawdę szczęśliwa i bezpieczna. Tym bardziej, że Rawicz nie ucieknie od niej, gdy w 2764 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że prawniczka przeszła zabieg mastektomii i najprawdopodobniej podda się jeszcze operacji usunięcia jajników, przez co nigdy więcej nie będzie mogła być mamą.

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Natalia będzie przekonana, że trafiła na odpowiedniego mężczyznę, o czym z dumą powie ukochanemu.

- Dobrze mi z tobą. Czuję się przy tobie bezpiecznie, a to rzadkie, wiesz? - cytuje jej słowa telemagazyn.pl.

- Wiem. Jesteś twardzielką, rzadko opuszczasz gardę… - uzna Rawicz.

- Nie wśród przyjaciół… - uświadomi go.

Wtedy w 2766 odcinku "Barw szczęścia" Cezary postanowi pociągnąć temat i przyzna się Natalii do ostatniej wizyty Klemensa w jego stadninie. Rawicz poskarży się ukochanej, że adwokat otwarcie zaczął mu grozić, że jeżeli ją skrzywdzi, to słono go popamięta! Zwoleńska będzie zszokowana zachowaniem przyjaciela...

- Widziałem dzisiaj Klemensa. Zdaje się, że jest ci naprawdę oddany… - uzna Cezary.

- Rozmawialiście? O czym? - spyta zaskoczona.

- O tobie... Dał mi do zrozumienia, że jeśli cię zranię, będzie bronił cię jak rycerz... - przekaże.

Wówczas Natalia w 2766 odcinku "Barw szczęścia" zrozumie, że po raz kolejny złamała Klemensowi serce. Oczywiście, Zwoleńska da adwokatowi jasno do zrozumienia, że nigdy nie będą razem i to nie ze względu na Rawicza tylko łączącą ich przyjaźń, która w ten sposób mogłaby dobiec końca. Słowa Natalii w 2765 odcinku "Barw szczęścia" bardzo zranią Klemensa, który przez niespełnioną miłość do swojej przyjaciółki wciąż nie będzie mógł ułożyć sobie życia...

- Jestem sam... A wiesz dlaczego? Bo każdą porównuję do ciebie. I żadna nie ma szans. Ja wciąż o tobie myślę. Od lat to ty jesteś dla mnie najważniejsza - zdradzi jej Klemens.

- Nic z tego nie będzie, przecież dobrze o tym wiesz. Nie możemy być razem, bo... straciłabym przyjaciela - powie stanowczo Natalia.

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Najnowsze