Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2745: Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość? - ZDJĘCIA

2023-01-27 13:41

Natalia (Maria Dejmek) w 2745 odcinku "Barw szczęścia" zajmie się kontuzjowanym Klemensem (Sebastian Perdek). W końcu to przez jej klienta, niebezpiecznego Rymana (Filip Wałcerz) doszło do wypadku na parkingu przed sądem. Zwoleńska pożałuje, że w ogóle spotkała podłego reżysera, który wjechał w prawnika. W 2745 odcinku "Barw szczęścia" Natalia odłoży "na bok" przepychanki na tle zawodowym i potraktuje Klemensa jako znajomego, któremu trzeba pomóc. Wreszcie wybuchnie między nimi uczucie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2745 - piątek, 27.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2745 odcinku "Barwy szczęścia" Natalia poczuje się w obowiązku, by sprawdzić samopoczucie poszkodowanego Klemensa. To jej klient, podły Ryman, doprowadził do tego, że prawnik złamał nogę i wylądował w szpitalu. Reżyser tak się wściekł po przegranej sprawie sądowej z żoną, że chciał się na niej zemścić, więc spróbował wjechać w kobietę na parkingu. Klemens w porę się zorientował, odepchnął klientkę i przyjął atak na siebie. Poskutkowało to tym, ze wylądował w szpitalu, ale na szczęście w 2745 odcinku "Barw szczęścia" lekarz pozwoli mu wyjść do domu.

Natalia odwiedzi Klemensa w szpitalu w 2745 odcinku "Barw szczęścia", ale zostanie zaatakowana przez Zofię! 

Natalia z dobrego serca pojawi się przy szpitalnym łóżku Klemensa, ale zostanie zaatakowana przez wściekłą Zofię (Natalia Szulc), żonę Rymana. Kobieta oskarży ją, że broniła przestępcę. - Rzeczywiście, sytuacja wymknęła się spod kontroli, pan Ryman stracił nad sobą panowanie, ale to nie moja wina - przyzna Zwoleńska. - Może być pani z siebie dumna - rzuci zdenerwowana Zofia. - Nie, nie jestem z siebie dumna.... Prywatnie jestem po pani stronie, ale na sali sądowej muszę bronić interesu mojego klienta - wyjaśni Zwoleńska, co nie uspokoi klientki Klemensa.

Natalia zostanie 2745 odcinku "Barw szczęścia" zostanie sam na sam z Klemensem i wreszcie porozmawiają jak dobrzy znajomi. Przestaną spierać się na tle zawodowym i okaże się, że mają dużo wspólnego, a nawet potrafią się wspólnie pośmiać. Ich rozmowę przerwie telefon od Cezarego (Marcel Opaliński), który przypomni o kolejnej lekcji jazdy konno, w którą wrobi córkę Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska). Ubzdurała sobie, że córka musi zakochać się w milionerze Rawiczu, a Natalia będzie się przecież świetnie czuła w towarzystwie Klemensa. 

Prawnik od razu zauważy, że Natalia zadaje się z bardzo zamożnymi Rawiczami i chyba przemówi przez niego cień zazdrości. - Jakżebym mógł konkurować z takimi ludźmi. Taki zwykły koleś jak ja, przy kości, jeszcze teraz ze złamaną nogą... Dramat i nudy - powie niby żartem Klemens. - Ja bardzo lubię nudnych facetów i nie wiedziałam, że konkurujesz  - zaśmieje się Natalia. - Wiedziałaś... - rzuci tylko Klemens i na tym rozmowa się zakończy. Między tą dwójką iskrzy. 

Barwy szczęścia. Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze