Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2742: Tak zacznie się romans Natalii z milionerem. To skrzętnie zaplanowana intryga? - ZDJĘCIA

2023-01-24 15:31

W 2742 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się romans Natalii (Maria Dejmek) i bogacza Cezarego (Marcel Opaliński). Zwoleńska wcale nie ma ochoty na wchodzenie w relację na siłę, ale co innego będzie się wydawało cwanej Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska), która dla córki stworzy zaskakującą intrygę, wciągając prawniczkę w kłopoty. W 2742 odcinku "Barw szczęścia" Natalia uda się do stadniny koni Rawiczów, gdzie Cezary i jego matka Józefina (Elżbieta Jarosik), z ochotą przyjmą gości. Natalia jeszcze nie wie, do czego doprowadzi znajomość z mężczyzną.

"Barwy szczęścia" odcinek 2742 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2742 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do spotkania Natalii z Cezarym. Małgorzata uważa, że milioner to najlepsza partia dla jej córki i zrobi wszystko, by prawniczka weszła w bliższą relację z mężczyzną. Obie udadzą się do stadniny koni, gdzie oprócz Cezarego, przywita je także Józefina, matka mężczyzny. Małgorzata będzie tak zdeterminowana, by zrobić dobre wrażenie na Rawiczach, że nakłamie iż sama jest bogaczką, zajmuje się sprzedażą luksusowych mieszkań i świetnie się na tym zna. Jerzy (Bronisław Wrocławski) nie będzie zachwycony wybrykami żony i nie zgodzi się jechać do stadniny.

- Ja tylko ubarwiłam rzeczywistość - oznajmi Małgorzata w 2742 odcinku "Barw szczęścia". - No, jak tak dalej będziesz ubarwiać, to niedługo będziemy deweloperami osiedla na księżycu - rzuci ostro Jerzy. 

Natalia spotka się z Cezarym w 2742 odcinku "Barw szczęścia". Początkowo nie zachwyci się milionerem 

Józefina i Małgorzata zostawią Natalię i Cezarego samych, a mężczyzna zajmie się nauką jazdy na kucyku dla małej Lei (Lena Sobota). Małgorzata z zapartym tchem zacznie obserwować sytuację. Prawiczka i milioner wejdą w rozmowę, ale bez wielkich fajerwerków. Po powrocie do domu, Natalia raz jeszcze podkreśli, że nie szuka męża. Jerzy też nie wyda się zachwycony całą sytuacją, bo przecież Małgorzata zbudowała opowieści rodzinne na kłamstwie, byle tylko Cezary spojrzał przychylniej na córkę. 

- Chyba nie wyszło ci za bardzo to swatanie z księciem na białym koniu - podsumuje Jerzy w 2742 odcinku "Barw szczęścia" starania żony. - Jeszcze zobaczymy... Sam przyznałeś, że to by była idylla - wspomni Małgorzata. - Raczej groteska, jak wyjdą na jaw te wszystkie oszustwa - powie dosadnie Jerzy, ale Małgorzata i tak dalej będzie robić swoje. 

Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Natalia faktycznie nawiąże bliższą znajomość z Cezarym, ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem Małgorzaty. Jej kłamstwa wyjdą na jaw. 

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie
Najnowsze