Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2755: Emilka zniszczy związek Natalii i Cezarego?! Córka Malwiny powie o kilka słów za dużo

2023-01-22 22:17

W 2755 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 10.02.2023 o 20.10 w TVP2) plan Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), aby wyswatać ze sobą Natalię (Maria Dejmek) i Cezarego (Maciej Opaliński) stanie pod dużym znakiem zapytania! Wszystko przez to, że do akcji wkroczy Emilka (Jessica Frankiewicz), która jak zawsze będzie miała dużo do powiedzenia. W 2755 odcinku „Barw szczęścia” córka Malwiny (Joanna Gleń) zjawi się w stadninie Rawiczów i pozna wybranka Zwoleńskiej, który od razu wywrze na niej ogromne wrażenie. Oczywiście, Emilka postanowi nie zostawić tego bez komentarza i powie o kilka słów za dużo. Jak to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2755 - piątek, 10.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2755 odcinku „Barw szczęścia” związek Natalii i Cezarego będzie intensywnie się rozwijał, zgodnie z planem Małgorzaty. Przypomnijmy, że Zwoleńska tuż po poznaniu Rawicza uznała, że to idealny kandydat dla jej córki i za wszelką cenę postanowiła ich ze sobą wyswatać. Oczywiście, żona Jerzego (Bronisław Wrocławski) posunęła się do wielu kłamstw i naopowiadała Józefinie (Elżbieta Jarosik) wiele niestworzonych historii o sobie i swojej rodzinie, aby przypodobać się właścicielce stadniny, która szybko połknęła haczyk i dołączyła do planu Małgorzaty. Kobietom uda się w końcu doprowadzić do ich spotkania, w czasie którego Natalia od razu wpadnie Cezaremu w oko. Wszystko będzie układało się bardzo dobrze do czasu aż Józefina wreszcie przejrzy Małgorzatę i odkryje jej oszustwa! Wówczas zabroni synowi spotykać się z córką kłamczuchy, ale on jej nie posłucha i będzie kontynuował znajomość z prawniczką. Jednak w 2755 odcinku „Barw szczęścia” pojawią się kolejne kłopoty…

W 2755 odcinku „Barw szczęścia” Natalia i Cezary wciąż będą się spotykać, mimo niezadowolenia Józefiny. Zwoleńska wciąż będzie przyprowadzała Leę (Lena Sobota) na zajęcia, a nawet sama zdecyduje się na lekcje z Cezarym, po której biznesmen coraz bardziej zacznie jej się podobać. Natalia przyzna się Malwinie, że jest pod dużym wrażeniem Cezarego, a o szczęściu prawniczki z właścicielem stadniny dowie się również Herman (Maciej Raniszewski). W 2755 odcinku „Barw szczęścia” ukochany Brodzińskiej zwróci się do Zwoleńskiej z prośbą, aby pomogła mu zorganizować wizytę dla niewidomych dzieci w stadninie w Rawiczów. Oczywiście, Natalia zgodzi się pomóc i umówi Hermana na spotkanie z Cezarym, na którym wspólnie z masażystą zjawi się również Emilka!

W 2755 odcinku „Barw szczęścia” Emilka po raz pierwszy ujrzy nowego chłopaka Natalii, który od razu wywrze na niej ogromne wrażenie. Cezary natychmiast przypadnie dziewczynce do gustu, co córka Malwiny oczywiście nie pozostawi bez komentarza. Emilka, podobnie jak Małgorzata, uzna, że Rawicz idealnie nadawałby się na partnera Zwoleńskiej i zdecyduje się powiedzieć o tym głośno. Oczywiście, w 2755 odcinku „Barw szczęścia” córka Malwiny jak zawsze nie ugryzie się w język i powie o kilka słów za dużo, przez co przyszłość Natalii i Cezarego ponownie stanie pod dużym znakiem zapytania!

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Wyjątkowy prezent Jerzego dla Małgorzaty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze