Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2734: Małgorzata znajdzie Natalii męża! Jerzemu nie spodoba się kandydat żony – ZDJĘCIA

2022-12-26 21:10

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 12.01.2023 o 20.10 w TVP2) Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) wybiorą się na aukcję koni arabskich. Zwoleńska wcieli się w rolę zamożnej właścicielki firmy deweloperskiej i nawiąże bliskie relacje z właścicielką stadniny Józefiną Rawicz (Elżbieta Jarosik). W 2734 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata pozna syna właścicielki i od razu zobaczy w nim idealnego kandydata na męża dla Natalii (Maria Dejmek)! Zwoleńska od razu spróbuje ich wyswatać, ale Jerzemu się to nie spodoba! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2734 - czwartek, 12.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata po przezwyciężeniu choroby i pokonaniu raka rozpocznie zupełnie nowe życie. Zwoleńska zrozumie, że trzeba spełniać marzenia i nie warto ich odkładać na później, gdyż jak doskonale wie z własnego doświadczenia, można nie doczekać się ich spełnienia. Małgorzata najpierw postanowi na odrobinę szaleństwa i wspólnie z Jerzym wybiorą się na tor wyścigowy, gdzie Zwoleńska nieźle zaszaleje w bolidzie, nad którym pracuje Kacper (Jakub Szlachetka), a następnie w 2734 odcinku "Barw szczęścia" zabierze męża na prestiżową aukcję koni arabskich, gdzie przyjmie rolę bogatej właścicielki firmy deweloperskiej i świetnie będzie się przy tym bawić.

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata pozna Józefinę, właścicielkę stadniny, z którą szybko nawiąże bliskie relacje. Zwoleńska tak wkupi się w łaski Rawicz, że Józefina przedstawi jej nawet swojego syna Cezarego. Małgorzata aż padnie na widok syna właścicielki stadniny i od razu dojdzie do wniosku, że Cezary idealnie nadawałby się na męża dla Natalii i ojca Lei (Lena Sobota). Szczególnie, że od czasu rozstania Zwoleńskiej z Maciejem Wilkiem (Adam Szczyszczaj) i śmierci Oliwiera Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk), jej córka nie stworzyła stałej relacji i wciąż jest sama. Jednak w 2734 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata znajdzie ku temu rozwiązanie i natychmiast przystąpi do działania!

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska nie będzie marnować czasu i od razu zacznie swatać Cezarego ze swoją córką Natalią. Zachowanie Małgorzaty zupełnie nie spodoba się Jerzemu, który uzna, że to nie ona powinna szukać Natalii męża, ale mimo sprzeciwów męża, Zwoleńska nie odpuści. Wiele wskazuje na to, że starania Małgorzaty w 2734 odcinku "Barw szczęścia" przyniosą efekt i Natalia faktycznie zwiąże się z Cezarym, a bezpośrednio połączy ich właśnie Lea! Córeczka Zwoleńskiej będzie uczęszczała na lekcje jazdy konnej, a jej instruktorem zostanie właśnie Rawicz, który mocno zbliży się nie tylko do Lei i Natalii! Czy plan Małgorzaty wypali? Czy Natalia i Cezary faktycznie będą razem? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Wyjątkowy prezent Jerzego dla Małgorzaty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze