Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2747: Józefina Rawicz odkryje kłamstwo Małgorzaty! Nie pozwoli Cezaremu spotykać się z Natalią – ZDJĘCIA

2023-01-16 12:21

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 31.01.2023 o 20.10 w TVP2) przekręt Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) wyjdzie na jaw! Rawicz (Elżbieta Jarosik) odkryje, że Zwoleńska wcale nie jest zamożną właścicielką firmy deweloperskiej, w związku z czym apartament, który sprzedała Cezaremu (Marcel Opaliński) wcale nie należał do niej. W 2747 odcinku "Barw szczęścia" właścicielka stadniny zjawi się u Małgorzaty i zażąda wyjaśnień. Józefina nie będzie mogła darować jej kłamstwa i nie zgodzi się, aby Cezary spotkał się z córką oszustki! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2747 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata nie ustanie w swoich próbach zeswatania Natalii (Maria Dejmek) z bogatym Cezarym. Szczególnie, że obok jej córki znów zacznie kręcić się Klemens (Sebastian Perdek), a po straszliwym wypadku z winy Rymana (Filip Wałcerz) przyjaciele jeszcze bardziej się do siebie zbliżą, gdyż Zwoleńska otoczy go troską. Wówczas Małgorzata nieco podkręci tempo, zwłaszcza, że Rawiczowie już będą jedli jej z ręki. Zdradzamy, że Zwoleńska posunie się jeszcze dalej w swoich kłamstwach i ucieknie się do grubego przekrętu. Nie dość, że wmówi Józefinie, że jest zamożną właścicielką firmy deweloperskiej, to jeszcze sprzeda jej synowi luksusowy apartament, którego tak naprawdę nie będzie posiadać! Oczywiście, Małgorzata będzie miała we wszystkim jeden cel, ale w 2747 odcinku "Barw szczęścia" legnie on w gruzach, bo Józefina wreszcie ją przejrzy!

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz odkryje, że padła ofiarą oszustwa Zwoleńskiej! Józefina dowie się, że Małgorzata wcale nie jest zamożną właścicielką firmy deweloperskiej, a jedynie przeciętną agentką nieruchomości i wpadnie we wściekłość. Rawicz nie będzie mogła darować Zwoleńskiej, że tak perfidnie ją oszukała i natychmiast zjawi się w jej domu, aby ostro się z nią rozmówić. W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Józefina od razu zażąda wyjaśnień od oszustki i zerwie ich umowę w sprawie swatania Cezarego z Natalią, na której temat Małgorzata również naopowiadała wiele niestworzonych historii!

Jednak w 2750 odcinku "Barw szczęścia" zauroczony Cezary wcale nie będzie chciał słuchać swojej matki i zrywać znajomości z Natalią. Atrakcyjna prawniczka od razu wpadnie mu w oko i nie zmieni względem niej zdania nawet po odkryciu kłamstw jej matki. Rawicz zacznie namawiać Zwoleńską, aby mimo zakazu zjawiła się w stadninie wspólnie z Leą (Lena Sobota) i nie zważała na konflikt ich matek, ale Natalia mu odmówi. Jednak Cezary tak łatwo nie odpuści spotkania z ukochaną i sam niespodziewanie postanowi odwiedzić ją w kancelarii pod pretekstem wspólnego lunchu. Wówczas w 2750 odcinku "Barw szczęścia" Natalia przekona się, że Cezary już zdążył zaprzyjaźnić się z jej matką, która mimo kłamstw i ostrej awantury z Józefiną także nie będzie chciała rezygnować z dalszego swatania córki z bogatym biznesmenem.

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze