Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2739: Przekręt Małgorzaty z milionerami Rawiczami. Sprzeda im apartament, którego nie ma! - ZDJĘCIA

2023-01-19 20:11

W 2739 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zabrnie coraz dalej w swoich kłamstwach, udając przez milionerami, Józefiną Rawicz (Elżbieta Jarosik) i jej synem Cezarym bogatą, wpływową właścicielkę firmy deweloperskiej. Przekręt Małgorzaty wymknie się spod kontroli, gdy Rawiczowie zechcą od niej kupić apartament, którego Zwoleńska nie będzie mogła sprzedać, bo nie będzie jej. Do tego w 2739 odcinku "Barw szczęścia" namówi ich na kupno domu w Hiszpanii, który niby buduje. Nawet Jerzy (Bronisław Wrocławski) nie przekona Małgorzaty, by skończyła z kłamstwami. Bo jej celem będzie połączenie Cezarego z córką Natalią (Maria Dejmek). Intrygi Zwoleńskiej mogą się źle skończyć.

"Barwy szczęścia" odcinek 2739 - czwartek, 19.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Małgorzata w 2739 odcinku "Barw szczęścia" znów spotka Józefinę Rawicz i jej synem Cezarym. Będzie miała spory problem, bo bizneswoman postanowi kupić dla syna jeden z budowanych przez "Margo" apartamentów. By zachować twarz, Zwoleńska dalej będzie brnęła w swoje oszustwa. Gotowa załatwić w końcu Cezaremu umowę na kupno apartamentu na niezwykle korzystnych warunkach, po cichu rezygnując z prowizji.

Cały czas w 2739 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata będzie udawała przed Rawiczami, że prowadzi firmę deweloperską i to ona buduje luksusowe osiedla. - Mama opowiadała mi o pani inwestycjach deweloperskich - zacznie Cezary, który zacznie szukać nowego domu na obrzeżach Warszawy.- Tobie możemy zaufać, nie jesteś anonimowa - doda Józefina, która będzie przekonana, że "Margo" jej nie oszuka. - Czyli chyba będę miał gwarancję najwyższej jakości, prawda?

- Ale to chyba jest jakaś pomyłka. To nie jest moje osiedle. To jest osiedle mojego przyjaciela. A ja tu po prostu umówiłam się ze znajomymi. Standard jest bardzo wysoki. Tutaj nikt na niczym nie oszczędzał. To jest bardzo dobra inwestycja. Będziesz zadowolony... - zapewni Małgorzata, bo w 2739 odcinku "Barw szczęścia" nie zdoła powiedzieć Rawiczom prawdy o sobie.

Józefina w 2739 odcinku "Barw szczęścia" zrobi się jednak dość podejrzliwa wobec Małgorzaty. - Ale czekaj, czekaj, co ty masz w swoim ofercie? Po co mamy kupować od kogoś obcego, jak ty może masz coś ciekawego i cena będzie lepsza po znajomości...

- Mamo, daj spokój

- Jakie masz kochana największe metraże? Najlepiej penthouse na najwyższym piętrze z tarasem. Tylko takie nas interesują. Cezary nie chce ciasnych klitek...

- Mamo, proszę cię...

- Sam mówiłeś, że interesuje cię co najmniej 100 metrów... - rzuci Józefina, a Małgorzata w 2739 odcinku "Barw szczęścia" wykręci się, że teraz skupia się na budowie domów w Hiszpanii. Tym samym pogrąży się jeszcze bardziej, bo Rawiczowie zainteresują się także taką lokalizacją.

Kłamstwa Małgorzaty w 2739 odcinku "Barw szczęścia" wymkną się spod kontroli. Tylko Jerzemu powie, że zabrnęła coraz dalej udając kogoś, kim nie jest. - Oni myśleli, że to osiedle to ja buduję i chcieli tam kupić mieszkanie. No to im powiedziałam, że to nie moje, bo w Hiszpanii buduję... I oni tam też chcą kupić...

- Małgosiu, dlaczego nie powiedziałaś prawdy? Nie wierzę! Ty chcesz dalej ciągnąć ten kabaret?

- Ja muszę kochanie!

- Nie. Jedyne co musisz to powiedzieć pani Rawicz prawdę - poleci żonie Jerzy. Jednak dla Małgorzaty w 2739 odcinku "Barw szczęścia" będzie się liczyło tylko to, by dzięki kontaktom z Józefiną połączyć Cezarego ze swoją córką Natalią.

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze