Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Wigilia u Marczaków z gościem, który odmieni życie ich córki - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-26 22:31

Wigilia w serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie dopiero za kilka miesięcy, ale już powstały zdjęcia do 2836 odcinka, w którym święta Bożego Narodzenia do Marczaków dołączy nowa osoba. Duże zmiany nastąpią bowiem w życiu Natalii (Maria Dejmek). Córka Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), pasierbica Jerzego (Bronisław Wrocławski) dzięki wsparciu mamy pozna mężczyznę, który wywrze spory wpływ na przyszłość jej i Lei (Lena Sobota). To właśnie nowy bohater "Barw szczęścia" podczas Wigilii u Marczaków sprawi całej rodzinie ogromną niespodziankę. Zobacz WIDEO z planu serialu i GALERIĘ ZDJĘĆ Natalii z nowym partnerem.

Nowy partner Natalii w serialu "Barwy szczęścia" stanie się ważnym członkiem rodziny

Na Wigilię w "Barwach szczęścia" trzeba będzie jeszcze sporo poczekać, bo w serialowej rzeczywistości teraz jest przecież późna wiosna. Ale za kulisami serialu powstały właśnie sceny do świątecznego 2836 odcinka, który zostanie wyemitowany w TVP2 za kilka miesięcy. Dzięki relacjom z planu, filmikom opublikowanym na oficjalnym Facebooku możemy jednak już zobaczyć jak zmieni się rodzina Małgorzaty i Jerzego, jak szczególną rolę odegra w domu Marczaków przy Zacisznej mężczyzna, którego dla Natalii znajdzie jej matka.

Przedsmak tego, co czeka Natalię będzie można zobaczyć już w 2734 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek, 12.01.2023). Małgorzata i Jerzy wybiorą się razem na aukcję koni arabskich. Marczakowa wcieli się we właścicielkę firmy deweloperskiej, doskonale się przy tym bawiąc. Na miejscu poznają Józefinę Rawicz, która posiada swoją stadninę, a także jej syna Cezarego. Małgorzata wpadnie na pomysł, żeby połączyć Natalię z Cezarym. Uzna, że bogaty właściciel stadniny to idealna partia dla jej córki. Czy jej się uda? Tego do końca nie wiadomo.

Ale podczas Wigilii u Marczaków w 2836 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się także Cezary. Co prawda w roli Świętego Mikołaja, czym sprawi wszystkim wielką niespodziankę, ale zasiądzie też z Natalią i jej bliskimi przy świątecznym stole. A to oznacza, że ich związek na pewno się rozwinie.

Najnowsze