Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2745: Małgorzata zacznie swatać Natalię z bogatym biznesmenem, ale Zwoleńska wybierze Klemensa – ZDJĘCIA

2023-01-05 17:07

W 2745 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 27.01.2022 o 20.10 w TVP2) Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) nie ustanie w swoich próbach wyswatania Natalii (Maria Dejmek) z bogatym Cezarym (Marcel Opaliński). Zwoleńska postanowi zorganizować ich kolejne spotkanie, nie zważając na uwagi Jerzego (Bronisław Wrocławski) ani samej córki. Jednak w 2745 odcinku "Barw szczęścia" Natalia nie będzie miała zamiaru widywać się z Rawiczem i zamiast na randkę z biznesmenem, uda się w odwiedziny do poturbowanego Klemensa (Sebastian Perdek), który po wygranej w sądzie padnie ofiarą wściekłego Rymana (Filip Wałcerz). Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2745 - piątek, 27.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2745 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata nie spocznie, dopóki nie wyswata swojej córki z bogatym i dobrze ułożonym synem Józefiny Rawicz (Elżbieta Jarosik), którą zapozna na aukcji koni arabskich. Wówczas Zwoleńska wcieli się w rolę zamożnej właścicieli firmy deweloperskiej, dzięki czemu uda jej się nawiązać bliskie relacje z właścicielką stadniny, a nawet poznać jej dziecko. Przystojny i wykształcony Cezary od razu przypadnie Małgorzacie do gustu, w którym Zwoleńska upatrzy idealnego kandydata na swojego zięcia i męża dla Natalii. Żona Jerzego postanowi nie marnować czasu i od razu zacznie swatać ze sobą młodych, co niespecjalnie spodoba się Marczakowi, a jak okaże się w 2745 odcinku "Barw szczęścia" również i samej Natalii!

Już w 2742 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata przystąpi do akcji i postanowi zapoznać ze sobą Natalię i Cezarego. Szczególnie, że wcześniej sama zdaży lepiej poznać bogatego biznesema, któremu pomoże przy zakupie atrakcyjnego apartamentu w Hiszpanii, a ten w ramach wdzięczności zaprosi ją na kolację do eksluzywnej restauracji. Wówczas Zwoleńska nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Rawicz jest iedalnym kandydatem dla jej córki i postanowi jak najszybciej ich sobie przedstawić. W 2742 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata wybierze się na wycieczkę do stadniny Rawiczów, na którą zabierze ze sobą Natalię i Leę (Lena Sobota). Atrakcyjna prawniczka od razu wpadnie biznesmenowi w oko, który zaproponuje jej indywidualne jazdy, ale Zwoleńska wcale nie będzie nimi zainteresowana!

Jednak w 2745 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata nie odpuści i za wszelką cenę spróbuje doprowadzić do kolejnego spotkania Natalii i Cezarego. Tym razem jednak pod pretekstem nauki jazdy dla Lei. Wymysły Zwoleńskiej coraz bardziej zaczną irytować Jerzego aż w końcu wobec nich zbuntuje się sama Natalia! W 2745 odcinku "Barw szczęścia" prawniczka będzie wściekła na matkę, że próbuje ją swatać za jej plecami i da jej jasno do zrozumienia, że nie zamierza spotykać się z Cezarym! Zwoleńska zamiast do stadniny wybierze się do szpitala, do którego w ciężkim stanie trafi poturbowany Klemens po tragicznym wypadku, jaki spowoduje wściekły Ryman po przegraniu sprawy rozwodowej! Podły reżyser z impetem wjedzie w prawnika na parkingu przed sądem, w wyniku czego przyjaciel Natalii dozna wstrząśnienia mózgu i złamię nogę, ale w trudnych chwilach będzie mógł liczyć na pomoc Zwoleńskiej, która będzie czuwać przy jego łóżku!

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Wyjątkowy prezent Jerzego dla Małgorzaty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze