Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2744: Porażające sceny zabójstwa przed sądem! Klemens zaryzykuje życie broniąc klientki – ZDJĘCIA

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy sceny rodem z amerykańskich filmów akcji! Klemens (Sebastian Perdek) rzuci się na ratunek klientce Zofii (Natalia Szulc), którą zaatakuje wściekły Ryman (Filip Wałcerz)! Kobieta to była żona zboczeńca, która w 2744 odcinku "Barw szczęścia" wygra batalię z nim w sądzie, a Natalia (Maria Dejmek) wygłosi mowę, która jego zdaniem będzie kompromitacją. I w odwecie szaleniec zaatakuje rozpędzonym samochodem swoją eks, a Klemens osłoni ją własnym ciałem! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, jak się to wszystko skończy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2744 - piątek, 27.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" Ryman wpadnie w prawdziwą wściekłość. Zboczony reżyser przegra ostatecznie batalię w sądzie z byłą żoną i o urządzi mecenas Zwoleńskiej z tego powodu ostrą awanturę. Ryman uzna, że jedyne co go kompromituje to mowa końcowa reprezentującej go Natalii. Niestety, skutki szaleństwa reżysera będą szybkie i tragiczne!

- Pani mowa końcowa to skandal! Z premedytacją pogrążyła mnie pani przed sądem!

- Proszę na mnie nie krzyczeć!

- Będę krzyczał, bo zapłaciłem pani za pomoc, a pani stanęła po stronie mojej żony!

I tak zaślepiony wściekłością Ryman w 2744 odcinku "Barw szczęścia" postanowi zabić swoją byłą żonę! Na naszych oczach oszalały ze złości zboczeniec wsiądzie do auta i spróbuje Zofię przejechać! Na parkingu przed sądem dojdzie do próby zabójstwa, a Natalia zdązy tylko krzyknąć do Klemensa i jego klienbtki: - Uważajcie!

Klemens rzuci się osłonić klientkę w 2744 odcinku "Barw szczęścia" własnym ciałem, w efekcie czego furiat potrąci "tylko mecenasa". Zdradzamy: Ryman po tej szaleńczej akcji trafi do aresztu, a mecenas Górecki do szpitala. Czy to koniec reżysera zboczeńca?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2755: Emilka zniszczy związek Natalii i Cezarego?! Córka Malwiny powie o kilka słów za dużo

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie
Najnowsze